2014 / 12 / 17

Tradicinė kalėdinė popietė

Su artėjančiu jubiliejumi D.Gudzinevičiūtė pasveikino B.Kalėdienę

Gruodžio 17 d. Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete, kaip ir kasmet, į tradicinę kalėdinę popietę susirinko olimpiniai čempionai, olimpinių medalių laimėtojai, olimpiečiai, pasaulio ir Europos čempionai bei rekordininkai. Gausų svečių būrį pasveikino LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Ji apdovanojo jubiliejines sukaktis minėjusius ir greit minėsiančius olimpinių medalių laimėtojus lengvaatletę Birutę Kalėdienę, irkluotojus Genovaitę Ramoškienę ir Vytautą Butkų. Prizas buvo įteiktas ir Tokijo olimpinių žaidynių dalyviui irkluotojui Eugenijui Levickui, kuris negalėjo dalyvauti šių žaidynių 50-mečiui skirtame renginyje.

kaledos veteranai2014

Susirinko gražus būrys

„Džiaugiuosi, kad daug mūsų susirinko. Visus sveikinu su artėjančiomis šventėmis. Linkiu taip pat gražiai, kaip šiemet, atrodyti ir kitais metais“ – sakė Lietuvos olimpiečių asociacijos prezidentė Lina Kačiušytė. Įdomu, kad į salę trumpam buvo užsukusi ir Rūta Meilutytė, kuri tuo metu lankėsi pas LTOK prezidentę.

kaledos ruta

Trumpam užsuko R.Meilutytė

kaledos ramoskiene

Apdovanojimas G.Ramoškienei

kaledos butkus

D.Gudzinevičiūtė ir V.Butkus

kaledos dovanos

Legendiniai sportininkai pabendravo kavinėje, gavo kalėdines dovanėles.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas