2018 / 04 / 17

Trumpametražių filmų konkursas

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) drauge su Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centru (VU SSC) organizuoja trumpametražių sporto filmų konkursą „Sport Shorts”. Konkurso tema – integracija per sportą.

Šiuo konkursu siekiama visuomenę supažindinti su sportu ir fiziniu aktyvumu kaip priemone, kuri padeda spręsti visuomenėje kylančius tautinius, religinius, rasinius, neįgalumo ar lyčių nelygybės iššūkius.

Konkurso „Sport Shorts“ tikslas - skatinti kūrėjus kurti filmus sporto tematika ir gilintis į jo teikiamas galimybes, nagrinėti visuomenei aktualias problemas, o tokiu būdu skatinti pačią visuomenę per vaizduojamąjį meną pažinti įvairias sporto puses.

Trumpametražių sporto filmų kūrimo konkursas „Sport Shorts“ organizuojamas pirmą kartą ir yra atviras visiems norintiems jame dalyvauti. Sukurtus filmus vertins konkurso komisija, kurią sudarys sporto ir kino ekspertai bei festivalio žiūrovai.

Registracija į konkursą vyks iki 2018 m. rugsėjo 14 d., o sukurti filmai konkursui turės būti atsiųsti iki 2018 metų spalio 20 d. el. paštu sportshorts@ssc.vu.lt.

FESTIVALIO NUOSTATAI

Konkursinėje programoje dalyvausiančius trumpametražius filmus galėsite išvysti Sporto kino festivalyje 2018 m. gruodžio 6 – 9 dienomis Vilniuje ir Kaune.Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas