2014 / 12 / 12

Tūkstančiai kalėdinių dovanų mokykloms

Dovanos parengtos kelionei

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir jo partneriai šiemet Kalėdų proga tūkstančiais dovanų nudžiugins dešimtis Lietuvos mokyklų ir jų moksleivius. LTOK, kaip šios paramos organizatorius, jau dabar skaičiuoja surinkęs 6500 vnt. sportinio inventoriaus bei kitų mokymuisi skirtų dovanų. Jeigu dovanos būtų išvežamos vienu kartu, į kelionę turėtų išsiruošti 3 pilni sunkvežimiai.

Į kvietimą prisidėti prie mokyklų sportinio inventoriaus atnaujinimo bei dovanų moksleiviams atsiliepė keletas LTOK partnerių. Didžiausią paramos dalį skyrė UAB „Studio Moderna“, atstovaujanti „Top Shop“ prekinį ženklą.

„LTOK turi didžiulę patirtį skatinant sportiškumą Lietuvos mokyklose, o aktyvus mūsų partnerių įtraukimas į paramos skyrimą ryškesnėmis spalvomis Kalėdas nuspalvins tūkstančiams Lietuvos moksleivių bei paskatins juos sportuoti ateityje“, – teigia LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

LTOK partnerių dėka šioms Kalėdoms šiandien jau surinkta tūkstančiai sportinio inventoriaus komplektų, sportinei aprangai skirtų krepšių, rankšluosčių, kuprinių ir kitų mokiniams reikalingų daiktų.

„Įvertinome tai, kad LTOK veikla siekia ne tik dovanoti vienkartinę šventę vaikams, bet ir paskatinti juos būti aktyvesniais visus ateinančius metus. Atsiliepdami į jų kvietimą, prisidėjome sportui ir aktyviam laisvalaikiui skirta savo produkcija“, – sako UAB „Studio Moderna“ pardavimų ir rinkodaros direktorė Raminta Kadūnienė.

Visa LTOK ir jo partnerių surinkta dovana Lietuvos mokyklas bei moksleivius pasieks Kalėdų karavano projekto metu, kurį „Coca Cola HBC Lietuva“ šiemet rengia su LTOK. Gruodžio 16 d. Vilniuje prasidėsiantis Kalėdų karavanas aplankys 9 Lietuvos miestus. Projekto metu geros valios žmonių, verslo partnerių, savivaldybių ir institucijų paaukotą sporto inventorių LTOK išdalins daugiau nei 40-čiai inventoriaus stokojančioms, tačiau aktyviai vaikų bei jaunimo fizinę sveikatą ugdančioms mokykloms.

 Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas