2014 / 10 / 16

Unikalus DELFI ir LTOK projektas

D.Gudzinevičiūtė ir V.Benokraitis

Pagrindinis Lietuvos naujienų portalas DELFI ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas vystys iki šiol dar neregėtą projektą - „Lietuvos moksleivių olimpinis festivalis“.

Dešimtą kartą rengiamas Lietuvos mokinių olimpinis festivalis nuo šiol turės naujus namus. Portale DELFI sukurtoje platformoje apie 200 tūkstančių festivalyje dalyvaujančių mokinių iš 1030 mokyklų galės stebėti savo ir kitų sportininkų rezultatus ir patys prisidėti prie turinio kūrimo.

Projekto tikslas – per sportą ugdyti sveiką, atsakingą ir pilietišką jauną žmogų.

„Man labai malonu, kad DELFI tampa Lietuvos tautinio olimpinio komiteto partneriu ir rėmėju, kad garsina ir dar plačiau garsins mūsų šalies sportininkų pasiekimus, propaguos olimpinio sąjūdžio idėjas. Dar labiau džiugina, kad mūsų bendradarbiavimo sutartyje yra konkrečiai numatyta drauge skatinti vaikus ir jaunimą sportuoti, nuo jaunų dienų formuoti asmenybes, propaguoti mokinių olimpinius festivalius. Ir bendromis jėgomis pasiekti, kad jie taptų Lietuvos mokyklų žaidynėmis – didžiausiu ir žinomiausiu sporto renginiu Lietuvoje.

 Šiuolaikinė mokykla turi užauginti sveikus jaunuolius, gebančius įveikti įvairius gyvenimo sunkumus. Todėl ypač svarbus tampa sveikatos ugdymas, kur svarbų vaidmenį atlieka kūno kultūra ir sportas“, - sako Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

 „DELFI portale sukurtoje platformoje kiekviena mokykla turės savo profilį. Jame bus skelbiami ne tik komandų sporto rezultatai. Kiekvienai mokyklai bus suteikta proga pranešti svarbiausias žinias, kurti savo įvaizdį viešojoje erdvėje. Mokytojai ir mokiniai galės rašyti apie svarbiausius mokyklos renginius, pasiekimus, kelti nuotraukas ir video medžiagą.

„Projektas „Lietuvos moksleivių olimpinis festivalis“ yra ne tik unikali proga mokykloms pranešti apie save ar peržiūrėti svarbiausius sporto žaidynių rezultatus. Tai galimybė ugdyti pilietišką jaunimą, gebantį reikšti mintis, išsakyti savo poziciją, atsakingai diskutuoti viešoje erdvėje. Tikimės, kad su šiuo projektu užaugs ir nauja jaunoji žurnalistų karta“, - sakė DELFI direktorius Vytautas Benokraitis.

„Mokykla yra ta vieta, kur įgyta patirtis žmogų lydi visą gyvenimą. Tik klausimas, kokia ta patirtis – skatinanti fizinį aktyvumą ir sveikos gyvensenos įpročius ar formuojanti atmestinį požiūrį į tai. Mūsų tikslas – suformuoti teigiamą požiūrį į fizinį aktyvumą ir sportą“ – sakė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Projektas „Lietuvos moksleivių olimpinis festivalis“ startuos 2015 metų pradžioje. Portalas DELFI ir LTOK pasirašė 6 metų bendradarbiavimo sutartį.

 Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas