2016 / 02 / 02

Žiemos festivaliui ištirpęs sniegas – ne kliūtis

Netikėtai atšilęs oras ir ištirpęs sniegas privertė ne vieno reginio organizatorius keisti planus, tačiau „LTeam" olimpiniam žiemos festivaliui šiltas vasaris – ne kliūtis. Festivalis, kaip ir buvo planuota, šį šeštadienį vyks Druskininkų „Snow arenoje“, jo programoje atsirado tik keli pasikeitimai.

Festivalį organizuojantys Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) darbuotojai iš programos turėjo išbraukti lygumų slidinėjimo rungtį, tačiau šios sporto šakos mėgėjai galės išbandyti slidinėjimo treniruoklį SkiErg ir sudalyvauti turnyre. Taip pat planuotą „Snaigės“ žygį pakeis šiaurietiškas ėjimas, daugiau pasikeitimų programoje nėra.

„Buvome pasiruošę lietuviškos žiemos siurprizams ir festivalį organizavome taip, kad atšilęs oras nesugriautų planų. Bėgimams, orientavimosi varžyboms, kalnų slidinėjimo rungčiai ir snieglentininkų pasirodymams atšilęs oras neturės įtakos, čiuožyklą perkėlėme į „Snow arenos“ vidų, tad programa pasikeitė labai nedaug“, – sakė vienas festivalio organizatorių, Lietuvos olimpinio fondo direktorius Vitalijus Vasiliauskas.

11949268 749661361811202 485442170273264447 n

Festivalio organizatoriai tikisi, kad šiemet įvairias žiemos sporto šakas išbandys apie 4 tūkst. dalyvių. Į bėgimus jau užsiregistravo apie 400 žmonių, į orientavimosi varžybas – 200, Lietuvos mokyklų žaidynių finaluose dalyvaus taip pat apie 200 mokinių, panašaus skaičiaus dalyvių tikimasi sulaukti ir LTOK partnerių taurėje. Jau baigėsi registracija į gatvės šokių čempionatą – jame pasirodys 300 šokėjų.

Druskininkiečius ir miesto svečius kartu mankštintis pakvies irkluotojas Saulius Ritteris. Dukart pasaulio vicečempionas ir dukart Europos čempionas kartu su treneriu ves masinę mankštą. Festivalyje žada dalyvauti ir lengvaatletė Airinė Palšytė

Visi festivalio renginiai, išskyrus kalnų slidinėjimą, yra nemokami, be to, į „Snow areną“ nemokamai galės patekti ir visi žiūrovai. Visi, sudalyvavę nors vienoje programos „Išjudink save“ rungtyje (bėgimas, orientavimosi varžybos, šiaurietiškas ėjimas) gaus po LTeam suvenyrą.

***

„LTeam" olimpinis žiemos festivalis pirmą kartą buvo organizuotas 2014 m. Ignalinoje, 2015 m. renginys vyko Druskininkuose. Šiais metais renginys vėl organizuojamas Druskininkuose dėl puikiai tokiai šventei tinkančios infrastruktūros.

Susipažinti su festivalio programa ir užsiregistruoti galima svetainėje www.lteam.lt.Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas