2018 / 03 / 02

Žurnale - apie Pjongčango žaidynes

Antrajame šių metų „Olimpinės panoramos“ numeryje daugiausia dėmesio skiriama neseniai pasibaigusioms Pjongčango žiemos olimpinėms žaidynėms. Spausdinami žurnalisto Mariaus Grinbergo ir fotografo Vytauto Dranginio reportažai apie varžybas, sportininkų ir jų trenerių pasisakymai, yra įspūdingų nuotraukų iš varžybų arenų, žaidynių atidarymo bei uždarymo ceremonijų.

Sportas mūsų šalyje plėtojamas nuo seno, o koks jis buvo valstybės kūrimosi pradžioje. Lietuvos valstybės šimtmečio jubiliejui skirtas Vytauto Žeimanto straipsnis apie pirmuosius sporto veikėjus, 1918-aisiais sugrįžusius gimtinėn iš užsienio. Skaitytojus turėtų sudominti jau pirmoji, nedidelė ištrauka iš šio rašinio: „Žinomas sporto istorikas Jonas Narbutas, Čikagoje išleidęs du tomus „Sportas nepriklausomoje Lietuvoje“, apie 1918 m. sporto padėtį šalyje rašo: „Visas kultūrinio ir ekonominio gyvenimo šakas, kiek tik kuklūs ištekliai leido, rėmė valstybė, todėl ir jų pažanga buvo daug spartesnė. Bet truputį kitaip buvo su sportinio gyvenimo pradžia. Pirmiausia, pati sąvoka atsikuriančioje valstybėje ir kartu tautoje buvo beveik nežinoma...“

Žurnale plačiai aprašomas ir Lteam žiemos olimpinis festivalis vykęs Jonavoje: pasakojama apie varžybas, šventinius atrakcionus, įspūdžiais dalinasi įdomaus renginio organizatoriai, dalyviai bei žiūrovai.

Didžiajam sportui skirtas rašinys apie irkluotojų planus šiame sezone. Lietuvos irklavimo federacijos prezidentas Dainius Pavilonis kalba apie olimpinio keturmečio antruosius metus, naujus irklavimo centrus ir didelę trenerių problemą.

Publicistiniuose pamąstymuose svarstoma, ar sveikame kūne būna ir sveika siela...

 Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas