2019 / 07 / 31

Žurnale – atletų olimpinės viltys ir pomėgiai

Liepos mėnesio „Olimpinėje panoramoje“ apžvelgiamas mūsų šalies jaunųjų sportininkų pasirodymas praėjusią savaitę Baku pasibaigusiame Europos jaunimo olimpiniame festivalyje. Interviu su LTOK prezidente Daina Gudzinevičiūte aptariami Lietuvos atletų rezultatai Senojo žemyno žaidynėse Minske.

Olimpiniais planais dalijasi buriuotoja Viktorija Andrulytė ir trišuolininkė Diana Zagainova. Jubiliejinės sukakties proga iš arti galima susipažinti su LTOK viceprezidente, Lietuvos čiuožimo federacijos prezidente Lilija Vanagiene.

Žurnale pasakojama apie žinomų Lietuvos sportininkų laisvalaikio pomėgius. O jie – patys įvairiausi. Tai ir jėgos aitvarai, ir vienaratis, ir banglentė, ir valgių bei papuošalų gamyba...

Dailininkas Kęstutis Šiaulytis lieja ne tik akvareles, tapo paveikslus, bet ir piešia sportininkų bei sporto žmonių draugiškus šaržus. Šiame žurnalo numeryje – proga susipažinti su šiuo kūrėju ir jo darbais.

Elektroninę žurnalo versiją rasite paspaudę ČIA.

Kaip įprasta, spausdintą žurnalo versiją rasite:

-Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete,
-Kūno kultūros ir sporto departamente,
-Lietuvos olimpinio sporto centre,
-Lietuvos olimpinėje akademijoje,
-Olimpiečių asociacijoje,
-sporto klubuose „Impuls“,
-SEB arenoje,
-„Sportima“ arenoje,
-prekybos centre „Ozas“ esančiame sporto klube „VS-Fitness“,
-Sporto muziejuje Kaune ir kiturPartneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas