Olimpinių medalių laimėtojai

Metai Žaidynės Vardas, pavardė Kam atstovauta Sporto šaka Rungtis Medalis
1952 Helsinkis Stepas Butautas
Justinas Lagunavičius
Kazimieras Petkevičius
SSRS Krepšinis   Sidabras
1956 Melburnas Antanas Mikėnas SSRS Lengvoji atletika 20 km sportinis ėjimas Sidabras
1956 Melburnas Teodoras Algirdas Lauritėnas
Kazimieras Petkevičius
Stanislovas Stonkus
SSRS Krepšinis   Sidabras
1956 Melburnas Romualdas Murauskas SSRS Boksas Iki 81 kg Bronza
1960 Roma Antanas Bagdonavičius
Zigmas Jukna
SSRS Irklavimas M2+ Sidabras
1960 Roma Birutė Kalėdienė SSRS Lengvoji atletika Ietis Bronza
1964 Tokijas Ričardas Tamulis SSRS Boksas Iki 67 kg Sidabras
1968 Meksikas Danas Pozniakas SSRS Boksas Iki 81 kg Auksas
1968 Meksikas Jonas Čepulis SSRS Boksas Per 81 kg Sidabras
1968 Meksikas Antanas Bagdonavičius
Vytautas Briedis
Zigmas Jukna
Juozas Jagelavičius
SSRS Irklavimas M8+ Bronza
1968 Meksikas Stasys Šaparnis SSRS Šiuolaikinė penkiakovė Komandinės varžybos Sidabras
1968 Meksikas Modestas Paulauskas SSRS Krepšinis   Bronza
1968 Meksikas Vasilijus Matuševas SSRS Tinklinis   Auksas
1972 Miunchenas Vladas Česiūnas SSRS Baidarių ir kanojų irklavimas C2, 1000 m Auksas
1972 Miunchenas Modestas Paulauskas SSRS Krepšinis   Auksas
1972 Miunchenas Nijolė Sabaitė (Razienė) SSRS Lengvoji atletika 800 m Sidabras
1976 Monrealis Angelė Rupšienė (Jankūnaitė) SSRS Krepšinis   Auksas
1976 Monrealis Aldona Nenėnienė (Česaitytė) SSRS Rankinis   Auksas
1976 Monrealis Klaudija Koženkova (Korniuščenko) SSRS Irklavimas W8+ Sidabras
1976 Monrealis Vytautas Butkus SSRS Irklavimas M4x Sidabras
1976 Monrealis Arvydas Juozaitis SSRS Plaukimas 100 m krūtine Bronza
1976 Monrealis Leonora Kaminskaitė (Ruokienė)
Genovaitė Ramoškienė (Šidagytė)
SSRS Irklavimas W2x Bronza
1980 Maskva Angelė Rupšienė
Vida Beselienė (Šulskytė)
SSRS Krepšinis   Auksas
1980 Maskva Aldona Nenėnienė
Sigita Strečen (Mažeikaitė)
SSRS Rankinis   Auksas
1980 Maskva Lina Kačiušytė SSRS Plaukimas 200 m krūtine Auksas
1980 Maskva Robertas Žulpa SSRS Plaukimas 200 m krūtine Auksas
1980 Maskva Remigijus Valiulis SSRS Lengvoji atletika Estafetė 4x400 m Auksas
1980 Maskva Valdemaras Novickis SSRS Rankinis   Sidabras
1980 Maskva Jonas Narmontas
Jonas Pinskus
SSRS Irklavimas M8+ Bronza
1980 Maskva Sergejus Jovaiša SSRS Krepšinis   Bronza
1984 Sarajevas (žiemos OŽ) Algimantas Šalna SSRS Biatlonas Estafetė 4x7,5 km Auksas
1988 Seulas Gintautas Umaras SSRS Dviračių sportas (trekas) 4 km individualios persekiojimo lenktynės Auksas
1988 Seulas Gintautas Umaras
Artūras Kasputis
SSRS Dviračių sportas (trekas) 4 km komandinės persekiojimo lenktynės Auksas
1988 Seulas Arvydas Janonis
Arminas Narbekovas
SSRS Futbolas   Auksas
1988 Seulas Valdemaras Chomičius
Rimas Kurtinaitis
Šarūnas Marčiulionis
Arvydas Sabonis
SSRS Krepšinis   Auksas
1988 Seulas Valdemaras Novickis SSRS Rankinis   Auksas
1988 Seulas Laimutė Baikauskaitė SSRS Lengvoji atletika 1500 m Sidabras
1988 Seulas Romas Ubartas SSRS Lengvoji atletika Diskas Sidabras
1988 Seulas Raimundas Mažuolis SSRS Plaukimas Estafetė 4x100 m laisvuoju stiliumi Sidabras
1988 Seulas Laima Zilporytė SSRS Dviračių sportas (plentas) 82 km grupinės lenktynės Bronza
1988 Seulas Vitalija Tuomaitė SSRS Krepšinis   Bronza
1988 Kalgaris (žiemos OŽ) Vida Vencienė (Mogenytė) SSRS Slidinėjimas 10 km lenktynės klasikiniu stiliumi Auksas
1988 Kalgaris (žiemos OŽ) Vida Vencienė (Mogenytė) SSRS Slidinėjimas 5 km lenktynės klasikiniu stiliumi Bronza
1992 Barselona Romas Ubartas  Lietuva Lengvoji atletika Diskas Auksas
1992 Barselona Sergejus Jovaiša
Valdemaras Chomičius
Rimas Kurtinaitis
Šarūnas Marčiulionis
Arvydas Sabonis
Romanas Brazdauskis
Darius Dimavičius
Gintaras Einikis
Artūras Karnišovas
Gintaras Krapikas
Alvydas Pazdrazdis
Arūnas Visockas
Lietuva Krepšinis   Bronza
1996 Atlanta Rimas Kurtinaitis
Šarūnas Marčiulionis
Arvydas Sabonis
Gintaras Einikis
Artūras Karnišovas
Darius Lukminas
Tomas Pačėsas
Rytis Vaišvila
Saulius Štombergas
Eurelijus Žukauskas
Mindaugas Žukauskas
Lietuva Krepšinis   Bronza
2000 Sidnėjus Daina Gudzinevičiūtė Lietuva Šaudymas Tranšėjinė aikštelė Auksas
2000 Sidnėjus Virgilijus Alekna Lietuva Lengvoji atletika Diskas Auksas
2000 Sidnėjus Diana Žiliūtė Lietuva Dviračių sportas (plentas) 120 km grupinės lenktynės Bronza
2000 Sidnėjus Kristina Poplavskaja (Bagvilienė)
Birutė Šakickienė (Juozėnaitė)
Lietuva Irklavimas W2x Bronza
2000 Sidnėjus Gintaras Einikis
Saulius Štombergas
Dainius Adomaitis
Andrius Giedraitis
Šarūnas Jasikevičius
Kęstutis Marčiulionis
Tomas Masiulis
Darius Maskoliūnas
Darius Songaila
Ramūnas Šiškauskas
Mindaugas Timinskas
Eurelijus Žukauskas
Lietuva Krepšinis   Bronza
2004 Atėnai Virgilijus Alekna Lietuva Lengvoji atletika Diskas Auksas
2004 Atėnai Austra Skujytė Lietuva Lengvoji atletika Septynkovė Sidabras
2004 Atėnai Andrejus Zadneprovskis Lietuva Šiuolaikinė penkiakovė   Sidabras
2008 Pekinas Edvinas Krungolcas Lietuva Šiuolaikinė penkiakovė   Sidabras
2008 Pekinas Gintarė Volungevičiūtė (Scheidt) Lietuva Buriavimas „Laser Radial“ klasė Sidabras
2008 Pekinas Virgilijus Alekna Lietuva Lengvoji atletika Diskas Bronza
2008 Pekinas Mindaugas Mizgaitis Lietuva Graikų-romėnų imtynės Iki 120 kg Bronza
2008 Pekinas Andrejus Zadneprovskis Lietuva Šiuolaikinė penkiakovė   Bronza
2012 Londonas Rūta Meilutytė Lietuva Plaukimas 100 m krūtine Auksas
2012 Londonas Laura Asadauskaitė (Zadneprovskienė) Lietuva Šiuolaikinė penkiakovė   Auksas
2012 Londonas Jevgenijus Šuklinas Lietuva Baidarių ir kanojų irklavimas C1, 200 m Sidabras
2012 Londonas Aleksandras Kazakevičius Lietuva Graikų-romėnų imtynės Iki 74 kg Bronza
2012 Londonas Evaldas Petrauskas Lietuva Boksas Iki 60 kg Bronza
2016 Rio de Žaneiras Saulius Ritteris, Mindaugas Griškonis Lietuva Irklavimas M2x Sidabras
2016 Rio de Žaneiras Milda Valčiukaitė, Donata Vištartaitė-Karalienė Lietuva Irklavimas W2x Bronza
2016 Rio de Žaneiras Edvinas Ramanauskas, Aurimas Lankas Lietuva Baidarių ir kanojų irklavimas K2, 200 m Bronza
2016 Rio de Žaneiras Aurimas Didžbalis Lietuva Sunkioji atletika 94 kg Bronza

Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt TOPsport logotipas web2 Maxima logo web Wake your body VivusLT grey loto

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web dolmen LOGO web IDW logo web APRANGAgroup glimstedt nike l r krasta impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas