2003 m. Paryžius, Prancūzija

Olimpinės dienos buvo „perkrikštytos“ į olimpinį festivalį. Lietuvos delegacijoje buvo 56 sportininkai. Tai buvo labai sėkmingas Lietuvai festivalis. Mūsiškiai iškovojo tris aukso, vieną sidabro ir keturis bronzos medalius. Aukso medalius laimėjo bėgikė Lina Grinčikaitė, stalo tenisininkė Lina Misikonytė ir dziudo imtynininkas Alius Bračiulis. Alina Vaišvilaitė buvo antra rutulio stūmimo sektoriuje. Tarp vaikinų rutulio stūmikų Vidas Klibavičius buvo trečias. Bronzos medalius laimėjo dziudo imtynininkai Raimonda Gedutytė, Justinas Gramba ir Karolis Bauža. Lietuvos krepšininkės užėmė 4 vietą. Tarp šalių medalių rikiuotėje Lietuva pakilo į 11 vietą!

Partneriai

TOPsport logotipas web2 Maxima logo web Wake your body VivusLT grey loto

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web dolmen LOGO web IDW logo web APRANGAgroup glimstedt nike l r krasta impuls audimas 176x108px2