2017 m. Erzurumo jaunimo olimpinis žiemos festivalis

2017 m. vasario 11–18 d. Erzurumo mieste, Turkijoje, vyko Europos jaunimo žiemos olimpinis (EJŽOF) festivalis.

13-tame festivalyje savo jėgas išmėgino 9 jaunieji Lietuvos sportininkai. Jie dalyvavo Lietuvai jau tradicinėmis tapusiose rungtyse – biatlono, slidinėjimo, dailiojo čiuožimo bei greitojo čiuožimo. 

Šešiolikmetis čiuožėjas Salvijus Ramanauskas 500 m. distancijoje iškovojo pirmąjį Lietuvos istorijoje Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio aukso medalį.

Lietuvos jaunimo rinktinę sudarė:

1. Biatlonas - Ana Jesipionok, Raminta Dindaitė, Nikita Romanov, Jokūbas Mačkinė

2. Dailusis čiuožimas - Valerija Keda

3. Slidinėjimas - Martyna Biliūnaitė, Ąžuolas Bajoravičius, Deimantas Kliševičius

4. Greitasis čiuožimas - Salvijus Ramanauskas

Jaunasis ambasadorius - snieglentininkas Aras Arlauskas. Misijos vadovė - Vida Vencienė.

Daugiau informacijos apie festivalį: http://www.eyof2017erzurum.org/

Festivalio programa

XIII EUROPOS JAUNIMO ŽIEMOS OLIMPINIO FESTIVALIO ERZURUME REZULTATŲ LENTELĖ

Sportininkas Sporto šaka Rungtis Vieta Dalyvių skaičius
Salvijus Ramanauskas Greitasis čiuožimas tr. taku

1500 m

500 m

1000 m

7

1

4

28

27

26
Raminta Dindaitė Biatlonas

6 km

7,5 km

36

32

46

46
Ana Jesipionok Biatlonas

6 km

7,5 km

24

24 

46

46

Nikita Romanov Biatlonas

7,5 km

10 km

30 

28

52

51
Jokūbas Mačkinė Biatlonas 

7,5 km

10 km

28

34 

52

51

Biatlonas (estafetė)

2 merg. +2 vaik. 

11

13

Valerija Keda Dailusis čiuožimas

Trumpoji programa

Laisva programa

Bendra įskaita

15

14

14

21

21

21

Martyna Biliūnaitė Slidinėjimas

5 km C

7,5 km F

Sprintas F

39

39 

39 

41

42

46

Ąžuolas Bajoravičius Slidinėjimas

7,5 km C

10 km F

Sprintas F

23 

34

21 

53

54

58

 Deimantas Kliševičius Slidinėjimas

7,5 km C

10 km F

Sprintas F

34 

39

33 

53

54

58

Treneriai :

Gintautas Čepulis, Marijan Kačanovski         - biatlonas

Lilija Vanagienė                                         - dailusis čiuožimas

Algis Drūsys, Karolis Baltakis                    - slidinėjimas

Virginija Vilčinskaitė Ogulevičienė              - greitasis čiuožimas trumpuoju taku



Spalvoto meduolio diena
21 Lapkritis

Spalvoto meduolio diena

Skaityti

Įteikti LTOK apdovanojimai
21 Lapkritis

Įteikti LTOK apdovanojimai

Skaityti

Prasideda LTEAM apdovanojimai
20 Lapkritis

Prasideda LTEAM apdovanojimai

Skaityti

LTOK vykdomojo komiteto posėdis
16 Lapkritis

LTOK vykdomojo komiteto posėdis

Skaityti

Galimybės studijuoti ir sportuoti JAV
16 Lapkritis

Galimybės studijuoti ir sportuoti JAV

Skaityti

Olimpinės paliaubos
14 Lapkritis

Olimpinės paliaubos

Skaityti

Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Maxima logo web Wake your body loto

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web IDW logo web glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas