Singapūro jaunimo olimpinės žaidynės 2010

Singapūre įvyko pirmosios jaunimo (16-18 metų) vasaros olimpinės žaidynės. Lietuvai jose atstovavo boksininkai, lengvaatlečiai, plaukikai, dziudo imtynininkai, šiuolaikinės penkiakovės atstovai, krepšininkai (žaidė 3 prieš 3), buriuotojas, irkluotojas, gimnastas. Iš viso 24 sportininkai. Šios žaidynės buvo labai sėkmingos Lietuvos jauniesiems sportininkams. Mūsiškiai iškovojo 3 aukso ir 2 bronzos medalius. Komandinėje valstybių rikiuotėje Lietuva užėmė labai aukštą 19 vietą.

Žaidynių čempionais tapo abu Lietuvos boksininkai Evaldas Petrauskas ir Ričardas Kuncaitis. Aukso medalį iškovojo ir irkluotojas Rolandas Maščinskas. Bronzos apdovanojimus pelnė dziudo imtynininkė Laura Naginskaitė ir penkiakovininkas Lukas Kontrimavičius (mišrioje estafetėje su Rusijos atstove G.Gubaidulina). Lengvaatlečiai rutulio stūmikė Laura Gedminaitė buvo ketvirta, kūjo metikas Martynas Šedys -penktas, ietininkas – Marius Simanavičius – šeštas. Krepšininkai Martynas Paliukėnas, Mantas Mockevičius, Rokas Narkevičius, Marius Užupis trijulių turnyre liko penkti, o penkiakovininkė Gintarė Venčkauskaitė – šešta.

Singapūro čempionas E.Petrauskas po poros metų laimėjo olimpinį sidabro medalį Londone. Sėkmingai Londono žaidynėse pasirodė irkluotojas Rolandas Maščinskas, penkiakovininkė Gintarė Venčkauskaitė. Rolandas, irklavęs dvivietę su Sauliumi Ritteriu, užėmė 6 vietą, o Gintarė buvo 12-ta.

2
0
1
0

Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt TOPsport logotipas web2 Maxima logo web Wake your body VivusLT grey loto

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web dolmen LOGO web IDW logo web APRANGAgroup glimstedt nike l r krasta impuls audimas 176x108px2