Trabzono jaunimo olimpinis festivalis 2011

Lietuvai atstovavo 51 sportininkas. Tai buvo pats sėkmingiausias Lietuvai jaunimo olimpinis festivalis. Jame pirmą kartą tarptautinėje arenoje sužibo plaukikės Rūtos Meilutytės žvaigždė. Rūta laimėjo tris, visų spalvų medalius! O dar po metų ji tapo Londono olimpine čempione! Aukso medalį 400 m bėgime laimėjo Modesta Morauskaitė, beje, pretenduojanti į ... žiemos olimpines žaidynes Sočyje. Trečią kartą iš eilės čempionais tapo krepšininkai. Gintaro Razučio treniruojamoje komandoje sėkmingai žaidė Antanas Krimelis, Tautvydas Paliukėnas, Domantas Sabonis, Kasparas Krasauskas ir kiti. Sidabro  medalius dar laimėjo plaukikas Danas Rupšys, ieties metikė Liveta Jasiūnaitė, gimnastas Robertas Tvorogalas. Bronzos apdovanojimus pelnė tenisininkės Justina Mikulskytė ir Ugnė Paražinskaitė bei ieties metikas Povilas Dabašinkas. Iškovoję 10 medalių lietuviai komandų rikiuotėje pakilo į 10 vietą.