Utrechto jaunimo olimpinis festivalis 2013

Nyderlandų Karalystė – pirmoji Europoje, antrą kartą sukvietusi talentingiausius Senojo žemyno jaunuosius sportininkus į savo šalį. Į Utrechtą atstovauti Lietuvai išvyko lengvaatlečiai, plaukikai, dziudo imtynininkai, dviratininkai, gimnastai bei tenisininkai – iš viso 54 sportininkai.

800 m bėgimo aukso medalį laimėjo Benediktas Mickus. Gimnastikos laisvųjų pratimų bronzą iškovojo Tomas Kuzmickas. Penki sportininkai užėmė penktąsias vietas, pelnyta viena šešta ir viena septinta vieta.

2
0
1
3

Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt TOPsport logotipas web2 Maxima logo web Wake your body VivusLT grey loto

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web dolmen LOGO web IDW logo web APRANGAgroup glimstedt nike l r krasta impuls audimas 176x108px2