Renginiai

2017 / 11 / 03

Mokymai "Olimpizmas - vertybių ugdymui"

Erasmus+ yra Europos Sąjungos švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto programa. Lietuvos tautinis olimpinis komitetas 2017 m. pateikė paraišką Erasmus+ programos finansavimui gauti. LTOK parengtas projektas -  tarptautiniai mokymai „Olimpizmas – vertybių ugdymui“. Jie skirti supažindinti pedagogus ir jaunimo darbuotojus su olimpinių vertybių ir neformaliojo ugdymo metodikomis, suteikti reikiamų žinių ir gebėjimų darbui su jaunais žmonėmis.

2017 m. lapkričio 3 - 11 d. Druskininkuose vyksiančiuose kursuose tobulinsis pedagogai ir jaunimo darbuotojai iš 9 Europos šalių (Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Portugalijos, Vokietijos, Italijos, Bulgarijos ir Rumunijos). Lietuvos atstovams skirtos trys vietos. 

MOKYMAI 

Šiandien Europa susiduria su daugybe iššūkių jaunimo politikos formavimo ir įgyvendinimo srityse. Kokybiškas neformalusis ugdymas – ypač svarbi priemonė, kuri gali padėti vaikams ir jaunimui integruotis į visuomenę, gilinti supratimą apie vertybes ir principus, įgyti reikiamų įgūdžių, žinių ir patirties. Sportas ir fizinis aktyvumas - plačiai naudojama neformaliojo ugdymo priemonė. Tarptautinių mokymų metu dalyviai susipažins su Olimpinių vertybių ugdymo programa, sužinos apie neformaliojo ugdymo principus, kaip pasitelkti olimpinį ugdymą XXI amžiaus  įgūdžiams vystyti, planuos veiklas vertybių ugdymui ir dalinsis patirtimi su kolegomis. 

LEKTORIAI

Tarptautinius mokymus ves jau penkerius metus su LTOK dirbantys lektoriai: Donatas Petkauskas ir Nerijus Miginis. 

Donatas Petkauskas – mokymų vadovas  supervizorius. Specializacijos: komandos stiprinimas, lyderystė, sprendimų priėmimas ir konfliktų valdymas, mokytojų, jaunimo darbuotojų ir sporto trenerių mokymas įvairiomis švietėjiškomis temomis. 

Nerijus Miginis - Kompetencijos sritys: darbas su jaunimu, neformalusis ugdymas, Europos jaunimo politika, moksliniai tyrimai jaunimo veiklos srityje, strateginis valdymas ir projektų valdymas. 

REGISTRACIJA 

Mokymai yra finansuojami Erasmus+ programos, todėl dalyviams yra nemokami.  

Pagrindiniai kriterijai, norintiems dalyvauti mokymuose: kandidatai turi tiesiogiai dirbti su jaunimu, domėtis olimpine filosofija ir turėti motyvacijos gilinti žinias ir įgauti patirties ugdant jaunus žmones per sportą. 

Norėdami dalyvauti mokymuose, užpildykite žemiau pateiktą paraiškos formą: 

https://goo.gl/forms/W2gp4O0BfskiWgvN2  

Paraišką pateikite ne vėliau kaip iki 2017 m. rugsėjo 8 d., penktadienio. Atrinkti dalyviai bus informuoti 2017 m. rugsėjo 15 d.

Daugiau informacijos apie projektą anglų kalba rasite Invitation.-Training-course.pdf                                                                                                      

         Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas