Renginiai

2018 / 03 / 22

Olimpinio švietimo forumas 2018

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas įgyvendina olimpinio švietimo programas ir projektus, skirtus olimpinių idėjų ir vertybių sklaidai Lietuvoje ir olimpinių vertybių puoselėjimui.

Olimpinio švietimo forumas – tai nemokamas, jau ketvirtą kartą vyksiantis renginys, kurio metu apžvelgsime Olimpizmo naujienas, lektoriai nagrinės temas, aktualias olimpiniam sąjūdžiui ir švietimui, bus pristatomi praktiniai olimpinio švietimo įgyvendinimo būdai ir strategijos.

Forumo tema – „Visi skirtingi, bet stiprūs kartu“. Šių metų forume kalbėsime apie sporto ir fizinio aktyvumo koncepciją įvairovei skatinti, sportą kaip priemonę įveikti skirtumus ir universalų būdą ugdyti jaunąją kartą. Pažvelgsime į praktinius pavyzdžius, kaip sportas pasitarnauja bendrai veiklai įtraukiant žmonės su negalia, apjungiant jaunus ir vyresnius, skirtingų tikėjimų ir odos spalvų, mergaites ir berniukus.

Taip pat kviečiame pristatyti mokyklų, ikimokyklinių įstaigų ir kitų organizacijų gerąją patirtį įgyvendinant sporto ir fizinio aktyvumo veiklas, atspindinčias forumo temą. Panešimų trukmė: 5 min.

Registracija pranešimui el. p. adresu: vita@ltok.lt

Data 2018 m. kovo 22 d.

Kur? “Žalgirio“ arenoje, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas 44334

Kada? Renginio pradžia: 10 val. (registracija nuo 8 val.)

Forumo dalyviai gaus kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimus.

LTOK prezidentės kvietimą rasite čia:

Prezidentes-kvietimas.pdf

Dalyvių registracija į forumą vyks iki š.m. kovo 20 d., užpildant registracijos formą:

https://goo.gl/forms/TlP4tkX8E8RYJTrp1Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas