Rezultatai

Pekino Olimpinės žaidynės 2008

Badmintonas
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
Vienetai Akvilė Stapušaitytė 17-32
Vienetai Kęstutis Navickas 9-16
Baidarių ir kanojų irklavimas
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
K2 - 500 m Egidijus Balčiūnas,
Alvydas Duonėla
1:32.887 11
C2 - 500 m Tomas Gadeikis,
Raimondas Labuckas
1:43.299 10
Boksas
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
Iki 64 kg Egidijus Kavaliauskas 17-28
Virš 91 kg Jaroslavas Jakšto 5
75-81 kg Daugirdas Šemiotas 17-28
Buriavimas
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
Lazer Radial Gintarė Volungevičiūtė-Scheidt
Dviračių sportas
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
Trekas - sprintas Simona Krupeckaitė 8
Plentas - grupinės lenktynės Jolanta Polikevičiūtė 11
Plentas - 120 km grupinės lenktynės Edita Pučinskaitė 9
Plentas - 25 km individualios lenktynės Edita Pučinskaitė 23
Plentas - 245,4 km grupinės lenktynės Ignatas Konovalovas 6:26.17 29
Plentas - 245,4 km grupinės lenktynės Dainius Kairelis 6:39.42 74
Plentas - 126 km grupinės lenktynės Modesta Vžesniauskaitė 3:33.17 27
Trekas - 25 km lenktynės dėl taškų Svetlana Pauliukaitė 12
Trekas - 3 km asmeninės persekiojimo lenktynės Svetlana Pauliukaitė 3:45.691 12
Trekas - 3 km asmeninės persekiojimo lenktynės Vilija Sereikaitė 3:36.808 6
Dziudo
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
Iki 60 kg Albert Techov 17-33
Gimnastika
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
Daugiakovė Jelena Zanevskaja 54
Imtynės
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
Graikų-romėnų imtynės iki 66 kg Aleksandras Kazakevičius 15
Graikų-romėnų imtynės iki 97 kg Mindaugas Ežerskis 7
Graikų-romėnų imtynės iki 120 kg Mindaugas Mizgaitis
Graikų-romėnų imtynės iki 74 kg Valdemaras Venckaitis 14
Irklavimas
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
M1x Mindaugas Griškonis 7:09.23 8
Krepšinis
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
Krepšinis Jonas Mačiulis 4
Lengvoji atletika
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
Disko metimas Virgilijus Alekna 67.79 m
7-kovė Austra Skujytė Nebaigė -
20 km sportinis ėjimas Kristina Saltanovič 1:31.03 19
Disko metimas Zinaida Sendriūtė 54.81 33
20 km sportinis ėjimas Marius Žiūkas 1:25.36 35
100 m bėgimas Lina Grinčikaitė - Samuolė 11.50 14
Maratonas Rasa Drazdauskaitė 2:35.09 37
50 km sportinis ėjimas Tadas Šuškevičius 4:02.45 32
20 km sportinis ėjimas Sonata Milušauskaitė 1:30.26 16
Maratonas Živilė Balčiūnaitė 2:29.33 11
7-kovė Viktorija Žemaitytė-Valiukevičienė Nebaigė -
800 m bėgimas Eglė Balčiūnaitė 2:00.15 22
3000 m kliūtinis bėgimas Rasa Troup 9:30.21 19
Ieties metimas Inga Stasiulionytė 55,66 32
800 m bėgimas Vitalij Kozlov 1:48.96 48
Šuolis į aukštį Karina Vnukova 1,85 m 23
50 km sportinis ėjimas Donatas Škarnulis Nebaigė -
50 km sportinis ėjimas Darius Škarnulis Diskvalifikuotas -
Plaukimas
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
200 m kompleksinis Vytautas Janušaitis 2:00.76 15
400 m kompleksinis Vytautas Janušaitis 55.65 32
100 m krūtine Giedrius Titenis 1:00.66 12
200 m laisvuoju stiliumi Saulius Binevičius 1:51.80 47
50 m laisvuoju stiliumi Rolandas Gimbutis 24.36 58
100 m laisvuoju stiliumi Paulius Viktoravičius 49.27 28
200 m krūtine Edvinas Dautartas 2:13.11 31
100 m peteliške Rimvydas Šalčius 52.90 34
200 m krūtine Raminta Dvariškytė 2:33.32 35
50 m laisvuoju stiliumi Rugilė Mileišytė-Binevičienė 26.19 39
Šaudymas
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
Tranšėjinė aikštelė Daina Gudzinevičiūtė 69 tšk. 5
Šiuolaikinė penkiakovė
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
Asmeninės Andrejus Zadneprovskis 5524 tšk.
Asmeninės Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė 5392 tšk. 15
Asmeninės Edvinas Krungolcas 5546 tšk.
Asmeninės Donata Rimšaitė 5436 tšk. 13
Sportinis ėjimas
Stalo tenisas
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
Vienetai Rūta Garkauskaitė (Būdienė, Paškauskienė) 33-48
Sunkioji atletika
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
Iki 105 kg Ramūnas Vyšniauskas Nebaigė -
Krepšinio rezultatai
Etapas Rungtynės Rezultatai

Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas