2018 / 11 / 19

Pedagogus kviečia į olimpinių vertybių mokymus

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) kviečia pedagogus registruotis į Olimpinių vertybių ugdymo programos mokymus, kurie vyks gruodžio 4-5 dienomis Kaune ir pirmą kartą bus atviri visiems pedagogams.

Olimpinių vertybų ugdymo programa (OVUP) – plataus pobūdžio programa, kuri gali būti adaptuojama tiek ikmokyklinėse įstaigose, tiek bendrojo ugdymo mokyklose. Anksčiau mokymai buvo atviri tik LTOK projektų dalyviams.

Mokymų metu bus pristatyta programa, išdalinti leidiniai, aptartos pritaikymo galimybės švietimo įstaigose, išbandyta metodika ir siūlomos veiklos.

Registracija mokymams - iki lapkričio 28 d. užpildžius internetinę formą.

Mokymai ir apgyvendinimas – nemokami, už atvykimą atsakingi dalyviai. Mokymų vyks gruodžio 4 ir 5 dienomis viešbutyje „Europa Royale Kaunas“ (Miško g. 11, Kaunas).

Pasiteiravimui: vita@ltok.lt

Plačiau apie programą:

OVEP 2.0: KAI FIZINIS AKTYVUMAS IR SPORTAS TAMPA GYVENIMO MOKYKLA

Tarptautinis olimpinis komitetas sukūrė olimpinių vertybių ugdymo programą (OVUP) siekdamas įkvėpti jaunus žmones siekti sveiko ir aktyvaus gyvenimo būdo bei ugdytis draugystės, tobulėjimo ir pagarbos vertybes.

Yra begalė įrodymų, kad sportas ir fizinis aktyvumas yra galingos ugdymo priemonės. Per sportą galime įtraukti ir įkvėpti jaunus žmones, padėti jiems ugdytis pasitikėjimą savimi, paskatinti juos būti fiziškai aktyviais.

Pripažindamas unikalų sporto ir fizinio aktyvumo potencialą Tarptautinis olimpinis komitetas atnaujino OVUP programą ir sukūrė OVUP 2.0 versiją, kuri jungia sportą su švietimu ir kultūrine išraiška, kad ugdymas būtų linksmas, dinamiškas ir formuotų visapusišką žmogų.

JAUNIMO SKATINIMAS PER ŽAIDIMUS

OVUP 2.0 leidiniai buvo performuoti ir papildyti idėjomis, istorijomis, užduotimis ir veiklomis sukuriant naują medžiagą, ugdytojo knygą, veiklų aprašus, kurie yra papildyti video ir atvejų analizėmis. Šie leidiniai siekia įkvėpti pedagogus ir paskatinti jaunus žmones judėti bei ugdytis vertybes pasitelkiant įvairias žaidimo formas.

Programa sukurta mokiniams nuo ikimokyklinių įstaigų iki gimnazijos klasių. OVUP naudoja sporto universalumą ir olimpinių idėjų kontekstą su tikslu padėti mokytojams ir ugdytojams įgyvendinant vertybėmis pagrįstą ugdymą (tiek formalų, tiek neformalųjį).

Remiantis olimpine filosofija, sėkmingam ugdymo procesui užtikrinti reikalingas kūno ir proto balansas. Programa leidžia vaikams ir jaunimui per sportą atrasti vertybes: draugystę, pagarbą ir tobulėjimą.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas