Įgyvendindamas savo misiją įgalinti ir remti viso pasaulio sportininkus, TOK kartu su bendrove „Intel“ teiks sportininkams asmenybės ugdymo, mokymo bei mokymosi ir tobulėjimo paslaugas per „Athlete365“ bendruomenę.
Ši naujoji iniciatyva atsirado dėl TOK įsipareigojimo remti COVID-19 poveikį mėginančius įveikti esamus ir būsimus olimpiečius. Sportininkai gaus prieigą prie įrankių, leisiančių sušvelninti pasaulinės pandemijos sukeltus iššūkius.
2017 m. birželio mėn. „Intel“ tapo pasauliniu olimpiniu partneriu. „Intel“ ir TOK bendradarbiauja, kad pritaikytų pažangiausias „Intel“ technologijas olimpinėms žaidynėms iki 2024 m. Ši partnerystė papildo bendrovės „Intel“ misiją kurti žmonių gyvenimus praturtinančias technologijas, todėl „Intel“ ir TOK kartu taikys pažangias technologijas, kurios pagerins tiek sportininkų, tiek sporto aistruolių dalyvavimo olimpinėse žaidynėse patirtį.
Bendrovė teiks šias naujas papildomas, savo darbuotojams jau siūlomas, palaikymo paslaugas daugiau nei 200 šalių sportininkų bendruomenei, esančiai kelyje į nukeltas Tokijo olimpines žaidynes. Šios paslaugos bus teikiamos per „Athlete365“ – oficialią TOK sportininkams skirtą platformą – ir taip papildys TOK išteklius, teikiamus siekiant paremti sportininkus visuose jų sportinių ir ne sportinių karjerų etapuose. Be to, bendrovė „Intel“ padovanojo įvairios įrangos įvairiems sporto komitetams, kad padėtų sportininkams tęsti ir tobulinti savo sportinį pasiruošimą bei bendrauti tarpusavyje.
„TOK visada daugiausia dėmesio skyrė sportininkams, nes būtent jie yra olimpinio judėjimo centras. Džiaugiamės galimybe bendradarbiauti su „Intel“ komanda, kad užtikrintume paramą viso pasaulio sportininkams, o taip pat, kad pritaikytume pažangiausias „Intel“ technologijas būsimosioms olimpinėms žaidynėms. Šis bendradarbiavimas dar kartą įrodo, jog TOK remia sportininkus visuose jų karjeros etapuose“, – pristatant naująją programą „Athlete365“ internetiniame seminare, skirtame sportininkams, sakė TOK Prezidentas Thomas Bachas.
„Sportininkai nenuilsdami siekia savo tikslų. Šio proceso metu jie suartina visą pasaulį. Tapę olimpiniu partneriu, sportininkus laikome naujais savo „Intel“ šeimos nariais ir norime padėti jiems visais įmanomais būdais, ypač šiuo sudėtingu ir iššūkių kupinu metu. Savo darbuotojams teikiame puikių paslaugų, kurias norime pradėti teikti ir sportininkų bendruomenei“, – teigė „Intel“ generalinis direktorius Bobas Swanas.
„Nuolat stengiamės išklausyti sportininkų bendruomenę ir jų platesnį palydos tinklą bei ieškome daugiau jų įgalinimo bei paramos galimybių. Neseniai platformoje „Athlete365“ įvykdėme daugiau nei 4000 sportininkų ir jų palydos narių apklausą. Jos rezultatai atskleidė, jog pandemijos metu daugiausia iššūkių sportininkams sukėlė psichinės sveikatos ir karjeros plėtojimo problemos. Partnerystė su „Intel“ leidžia mums geriau spręsti šiuos iššūkius pasitelkiant pasaulinio lygio paslaugas, kurios bus teikiamos per mūsų bendruomenės platformą „Athlete365“. Tai puikiai pademonstruoja, kaip geriname savo pastangas remti sportininkus, todėl sportininkų bendruomenės vardu norėčiau padėkoti bendrovei „Intel“ už jos paramą“, – kalbėjo TOK Sportininkų komisijos pirmininkės Kirsty Coventry.
„Yra daug svarbių pranašumų, kurie galėtų padėti sportininkams pasinaudoti būsimomis karjeros galimybėmis. Ši programa itin svarbi teikiant sportininkams paramą ir padedant jiems siekti profesinių ir asmeninių tikslų,“ – pabrėžė olimpinis čempionas ir „Intel“ darbuotojas Ashtonas Eatonas.
Sportininkams teikiamos paslaugos:
„Intel“ darbuotojų mokymo paslaugos: bendrovė „Intel“ teikia išskirtines mokymo paslaugas, kurias vykdo įvairios techninės ir netechninės patirties turintys „Intel“ darbuotojai, kad padėtų sudaryti prasmingo tobulėjimo galimybes, tinkamas sportininkams, pasitraukusiems iš profesionalaus sporto ir pereinantiems į kitą jų gyvenimo etapą. „Intel“ plečia mentorių gebėjimų sritis bendradarbiaudama su TOK ir į šią užduotį įtraukdama TOK personalą bei patyrusius olimpinius sportininkus. Sportininkai, įskaitant „Intel“ komandos narius, kartu su savo mentoriais galės plėtoti naujas galimybes pasitraukus iš profesionalaus sporto ir įgyti naudingų asmeninių bei profesinių įgūdžių.
Sportininkams skirti internetiniai seminarai: olimpinis čempionas ir „Intel“ darbuotojas A. Eatonas kartu su „Intel“ viceprezidentu ir olimpinės programos biuro generaliniu direktoriumi Ricku Echevarria taip pat dalyvaus TOK sportininkams skirtų internetinių seminarų cikle. A. Eatonas aptars, kaip iš olimpinio čempiono tapo bendrovės „Intel“ darbuotoju ir kaip olimpiečio patirtis pravertė siekiant karjeros technologijų srityje.
Žinių plėtojimas: bendrovė „Intel“ teiks olimpinei bendruomenei galimybę dalyvauti darbuotojams skirtuose kursuose, kuriuose veda patyrę „Intel“ darbuotojai. Šie kursai kuruojami ir pritaikomi taip, kad būtų aktualūs sportininkų auditorijai ir padėtų jiems ugdyti savo kompetencijas įgyjant paklausiausių ir svarbiausių įgūdžių, kurių įvairios industrijos ieško nuolat evoliucionuojančioje ateities profesinėje plotmėje. Taip pat sportininkai gali tobulinti šiandien ir ateityje reikalingus svarbiausius įgūdžius nagrinėdami temas nuo verslo ir technologijų iki viešojo kalbėjimo ir prekės ženklų vystymo naudojantis „LinkedIn“.
Į našumą orientuotas požiūris: per šešis programos „Headspace Plus“ mėnesius sportininkai gaus prieigą prie gausybės išteklių, kuriuose ras informacijos apie dėmesio sutelkimą, miego režimą ir judėjimą, o taip pat turinio apie atsigavimą, varžybas, treniravimąsi ir motyvaciją. Be to, sportininkai galės naudotis EXOS sukurtu turiniu, kuriame daugiausia dėmesio skiriama požiūrio formavimui bei atsigavimui.