logo
days
hours
mins
secs

Apie LTEAM

LTeam – Lietuvos olimpinė komanda, kurioje vietą išsikovoja geriausi savo sporto šakų atstovai. Priklausyti elitinei LTeam komandai yra ne tik didžiausias kiekvieno Lietuvos atleto įvertinimas ir garbė, bet ir atsakomybė prieš visą tautą. LTeam – tai šalies pasididžiavimas, dėl bendro tikslo suvienijantis skirtingų sporto šakų gerbėjus.

Ženklas LTeam, kuris buvo sukurtas 2013 m., reprezentuoja Lietuvą visame pasaulyje. Šiuo metu „LTeam“ jungia 41 sporto šakos atstovus – jie šiuo ženklu pažymėtą aprangą vilki svarbiausiose varžybose – Europos ir pasaulio čempionatuose bei Europos ir olimpinėse žaidynėse.

Pasak LTeam ženklo kūrėjų, šis simbolis yra ne tik emblema ant sportinės aprangos, sirgalių šūkis, tačiau ir sektinas pavyzdys jaunimui, patrauklus partneris verslui bei etalonas patiems sportininkams.

Stilizuotą ąžuolo lapą vaizduojančiam LTeam ženklui keliami trys pagrindiniai tikslai: prisidėti prie Lietuvos sporto įvaizdžio užsienyje formavimo, populiarinti Lietuvos sportininkus šalyje ir visame pasaulyje bei skatinti fizinį aktyvumą tarp visų piliečių, ypač kreipiant dėmesį į vaikus ir jaunimą.

„Mūsų rinktinė, kai ją reprezentuoja vienas ženklas, yra daug lengviau atpažįstama ir geriau matoma tarptautinėse arenose“, – pabrėžė olimpinis vicečempionas irkluotojas Saulius Ritteris.

„Būti LTeam nare man yra ne tik didžiulė garbė, įvertinimas ir išskirtinumas, bet kartu ir atsakomybė prieš Lietuvos žmones ir ypač prieš jaunimą, kuris galbūt šiuo metu dar tik nedrąsiai pasvajoja, jog vieną dieną norėtų tapti Lietuvos olimpinės komandos dalimi“, – akcentavo dvejų olimpinių žaidynių dalyvė šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė.

LTeam – tai oficialaus Lietuvos trumpinio LT ir angliško žodžio „team“ (komanda) derinys.