logo
days
hours
mins
secs

LTeam konferencija 2021

Po metų pertraukos „LTeam konferencija“ vėl vyko gyvai. Vienintelė tokio pobūdžio konferencija Lietuvoje buvo organizuojama jau penktą kartą, o tradiciškai joje savo sričių profesionalai pasakosjo apie pasaulines sporto rinkos tendencijas, dalinosi asmenine patirtimi bei patarimais.

Renginys vyko Vilniaus lengvosios atletikos manieže, o jame dalyvauti nemokamai galėjo tiek profesionalūs sportininkai, tiek jų treneriai, tiek komandų, klubų, federacijų vadovai ir darbuotojai ar sportu gyvenantys sirgaliai.

Nespėję užsiregistruoti ar negalėję atvykti į renginio vietą, visus konferencijos pranešimus tiesiogiai ir taip pat nemokamai galėjo stebėti portale TV3.lt arba LTeam Facebook puslapyje.

Renginio temos ir pranešėjai:

Nugalėtų komanda: kas slypi už olimpinio sidabro?

 • Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Londono olimpinė čempionė ir Tokijo olimpinio sidabro medalio laimėtoja, penkiakovininkė
 • Andrejus Zadneprovskis, Atėnų olimpinio sidabro ir Pekino olimpinio bronzos medalių laimėtojas, penkiakovininkas, treneris
 • Jevgenijus Kliosovas, penkiakovės treneris
 • Irina Krakoviak, olimpietė, bėgimo trenerė

Kaip klaidas, nesėkmes ir pergales išnaudoti potencialo auginimui?

 • Anje Marijcke van Boxtel, sporto psichologė

Ar įmanoma pasiekti formos piką be sporto mokslo?

 • Tomas Venckūnas, maratonininkas, LSU mokslininkas
 • Mantvydas Šilkūnas, sporto medicinos gydytojas, „Affidea Lietuva“ atstovas
 • Saulius Ritter, Rio de Žaneiro olimpinio sidabro laimėtojas, irkluotojas

Teisininkės patarimai: ką svarbu žinoti naudojant sportininko atvaizdą?

 • Raminta Bučiūtė, advokatų kontoros „Glimstedt“ teisininkė

Ryšį kuriantys dialogai komandos ir asmeniniam augimui

 • Povilas Petrauskas, profesionalus koučingo specialistas

Kaip efektyviai komunikuoti socialiniuose tinkluose?

 • Elvinas Jakimovas, skaitmeninės komunikacijos strategas, „Instinctus“ atstovas

Aktyvumas ir sveikatinimas – darbuotojų motyvavimo priemonė?

 • Asta Lukoševičiūtė, Muitinės Tarpininkų grupės vadovė, „DHL Lietuva“ atstovė
 • Vidmantas Šiugždinis, Lietuvos sporto klubų asociacijos prezidentas, „Impuls“ vadovas
 • Laura Čiginskaitė, „Eurovaistinė“ komunikacijos turinio vadovė

TEIDA (video) seminaras. Revoliucija sporto medicinoje: INDIBA technologija ir jo panaudojimo galimybės

 • Cinzia Pacini, „INDIBA Active“ užsienio pardavimų vadovė
 • Marko Bundalo, sporto kineziterapeutas, Serbijos olimpinės komandos kineziterapeutas

  Ltok Konferencijos Programa PDF Internetiniam Puslapiui 920x2384

 

Kas yra LTeam konferencija?

LTeam konferencija – renginys, kuriame savo žinių bagažą papildyti gali tiek profesionalūs sportininkai, tiek jų treneriai, tiek komandų, klubų, federacijų vadovai ir darbuotojai ar sportu gyvenantys sirgaliai. Šioje, vienintelėje tokio pobūdžio konferencijoje savo sričių profesionalai pasakoja apie pasaulines sporto rinkos tendencijas, dalijasi asmenine patirtimi bei patarimais. Nuo 2017 metų LTeam konferenciją kasmet rugsėjo mėnesį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Lietuvos olimpinis fondas. 2020-aisiais, dėl COVID-19 pandemijos, konferencija pirmą kartą vyko virtualiai – ją stebėti buvo galima nemokamai ir būnant bet kuriame pasaulio kampelyje.

Per šiuos ketverius metus konferencijose savo žiniomis ir patirtimi dalijosi Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas, Dakaro ralio dalyviai lenktynininkai Antanas Juknevičius ir Benediktas Vanagas, olimpietė šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė ir olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė, pasaulio ir Europos čempionas bei olimpietis disko metikas Andrius Gudžius, Europos čempionai, planetos pirmenybių medalininkai bei olimpiniai vicečempionai irkluotojai Mindaugas Griškonis ir Saulius Ritter, Europos ir pasaulio čempionė, olimpinės bronzos laimėtoja irkluotoja Milda Valčiukaitė, Europos čempionė ir viena iš dviejų moterų NBA (WNBA) žaidusių lietuvių Jurgita Štreimikytė-Virbickienė, Lietuvos olimpinės rinktinės vyr. gydytojas Dalius Barkauskas, Lietuvos antidopingo agentūros atstovė Rūta Banytė, sporto psichoterapeutė, sporto psichologijos Lietuvoje pradininkė Rinalda Germanienė, Lietuvos nėrimo su monolastu rekordininkas Mindaugas Kreivėnas, dešimtgubo ultratriatlono pasaulio rekordininkas Vidmantas Urbonas, 2017 metų LKL „Oro karalius“ Gediminas Žitlinskas, JAV gyvenantis sporto fiziologas Genadijus Sokolovas ir daug kitų savo sričių specialistų.

Visų „LTeam konferencijos 2020“ diskusijų įrašus galite rasit LTeam Youtube kanale.