logo
days
hours
mins
secs

Athlete 365

„Athlete 365“ yra Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) skaitmeninė platforma olimpiečiams, skirta elitiniams ir kelią į šlovės olimpą dar tik pradedantiems sportininkams. Tai prekinis ženklas, besirūpinantis atletų kelione į olimpines žaidynes ir gyvenimu po jų. Visa tai sukurta sportininkų sportininkams.

„Athlete 365“ tikslai – stiprinti pasitikėjimą tarp atletų ir Tarptautinio olimpinio komiteto, didinti abiejų pusių įsitraukimą į bendrą veiklą, tobulinti sportininkų ir TOK santykius.

Skaitmeninėje „Athlete 365“ platformoje atletai gali bendrauti tarpusavyje, gauti išskirtinius TOK ir jo partnerių pasiūlymus, sužinoti apie darbo galimybes, stipendijas artėjančioms žaidynėms ir kt.

Pagrindinės „Athlete 365“ kryptys, kurias galima rasti ir skaitmeninėje platformoje:

Šiose pagrindinėse temose susijungia aktualijos, žinios ir patirtis nuo sąžiningo sporto ar antrosios sportininkų karjeros iki sportininkų apsaugos, teisių ir įsipareigojimų. Visų temų turinys „Athlete 365“ platformoje pildomas kas savaitę.

Sportininkai „Athlete 365“ platformoje taip pat gali rasti kursų, straipsnių, vaizdo įrašų ir kitų išteklių, kuriuose visame pasaulyje žinomi specialistai pateikia naudingų patarimų visomis temomis. Padėti įveikti perėjimo iš sportinės karjeros į darbo rinką etapą padeda tai jau įveikusių olimpiečių istorijos.

Athlete 365 Career+

Speciali programa pavadinimu „Athlete 365 Career+“, kuri yra kuriama bendradarbiaujant su „Adecco“, padeda sportininkams pasirengti ateičiai – antrajai karjerai. Ji siūlo atsisiųsti tris nemokamus vadovėlius šiomis temomis:

  • Švietimo (išteklių ir rekomendacijų rinkinys sportininkams, siekiantiems tobulėti mokslo srityje)
  • Užimtumo (pomėgių ir įgūdžių pritaikymas darbo vietoje)
  • Gyvenimo (asmeninių įgūdžių tobulinimo gidas)