logo
days
hours
mins
secs

„Miško olimpinės žaidynės“

Olimpizmas – tai gyvenimo būdo filosofija, kuri pagrįsta pagrindinėmis olimpinėmis vertybėmis: tobulėjimu, pagarba ir draugyste. O fizinio aktyvumo įpročio formavimas nuo mažens užtikrina sveikesnę, kokybiškesnę ir laimingesnę vaikų ateitį.

Knyga „Miško olimpinės žaidynės“ kviečia mažuosius skaitytojus tapti olimpizmo propaguotojais, t.y. draugiškai bendrauti su kitais, padėti vienas kitam, siekti tikslų, jaustis komandos nariais, būti aktyviems, taikiems, gerbti save ir kitus.

Ūgtelėję skaitytojai ir pačių mažiausiųjų tėveliai šią Zinos Birontienės knygą gali paskaityti savo išmaniuosiuose įrenginiuose. Ji – žemiau:
Miško Olimpinės Žaidynės Viršelis 470x608

Apie knygą

Miške prie seno kelmo gyveno kiškiukas vardu Olimpiukas. Kai buvo dar visai mažas, tas kelmas jam priminė kalną. Bet tėtis tik juokdavosi: „Ne, sūneli, tikrasis kalnas – tai Olimpas, jame gyvena visi stipriausieji.“ Ak, kaip svajojo pasiekti olimpines aukštumas Olimpiukas su savo jaunesniuoju broliu Tituku! Juk judviejų tėtis buvo pats greičiausias miške – tikras čempionas! Jis mokė kiškius sporto paslapčių bei garbingo elgesio taisyklių. Ir kartu su vyresnėliu rengėsi artėjančioms miško olimpinėms žaidynėms. Ir štai pagaliau miške išaušo iškilminga diena. Prie maratono varžybų linijos stojo kiškiai, lapės ir vilkai. Kokie gi nepaprasti nuotykiai laukė olimpinių žaidynių dalyvių?

Apie autorę

Zina Birontienė – socialinių mokslų daktarė, Klaipėdos universiteto Kūno kultūros katedros docentė, Lietuvos olimpinės akademijos narė. 2006 m. apgynė daktaro disertaciją „Priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinio brendimo edukacinis skatinimas“. 2014 m. kartu su autore Asta Budreikaite pirmą kartą Lietuvoje parengė „Ikimokyklinio amžiaus vaikų olimpinio ugdymo programą“.

„Miško olimpinės žaidynės“