logo
days
hours
mins
secs
Moterų lyderystės projektas MIRACLE

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas aktyviai dalyvavo „Erasmus+“ sporto programos projekte MIRACLE („Women‘s empowerment in sport and physical education industry“).

Projektas skirtas moterims, kurios sporto organizacijose neužima vadovaujančiųjų pozicijų, tačiau dalyvauja inicijuojant ir vykdant įvairius projektus bei prisideda prie sprendimų priėmimo sporto organizacijose. Dalyvavimas MIRACLE projekte aktualus ir įgyvendinant Tarptautinio olimpinio komiteto „Olimpinės darbotvarkės 2020“ programą.

MIRACLE projektas, vykęs 2018 m. sausio-gruodžio mėnesiais padėjo moterims stiprinti darbo įgūdžius ir mokytis iš daugiau patirties turinčių kolegių. Projekto metu buvo adaptuota praktinių mokymų medžiaga, kurios pagalba buvo ugdomi individualūs gebėjimai ir kompetencijos mažiau patirties turinčioms moterims. Taip pat, buvo inicijuota savanoriška profesinės mentorystės programa sporto institucijose dirbančioms moterims, kurios pagalba buvo stengiamasi užtikrinti tobulėjimo tęstinumą.

Baigiamajame renginyje olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė su konferencijos dalyviais pasidalijo savo sėkmės istorija, apžvelgė kelią, kaip iš sportininkės tapo LTOK prezidente ir galiausiai TOK nare. Savo pavyzdžiu D.Gudzinevičiūtė skatino projekto dalyves turėti svajonių, drąsiai imtis iššūkių ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Projekto koordinatorius – Lietuvos sporto federacijų sąjunga. Partneriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, sporto klubas „Ryto saulė“, Latvijos sporto federacijų taryba, Italijos nacionalinis olimpinis komitetas.

Projekto trukmė: 2018 m.

Daugiau informacijos: www.lsfs.lt