logo
days
hours
mins
secs
Eglė Balčiūnaitė.
26
Apr
#LTEAM
Bėgimo entuziastai kviečiami į Olimpinę dieną: laukiami vaikai, mėgėjai ir profesionalai (vyksta registracija)

Olimpinė diena – didžiausia Lietuvoje aktyvaus laisvalaikio ir pramogų šventė, kasmet sutraukianti tūkstančius dalyvių, ne tik norinčius gerai praleisti laiką, bet ir pasivaržyti. Jau dabar kviečiame registruotis į birželio 8 dieną (šeštadienį) Šiauliuose vyksiančio renginio bėgimo rungtis.

Renginio „Olimpinė diena 2024“ metu bus galima ne tik išbandyti įvairiausias sportines ir pramogines veiklas, susipažinti ir pabendrauti su geriausiais Lietuvos sportininkais, laimėti prizų, pasidžiaugti žinomo šalies atlikėjo muzika, bet ir išbandyti jėgas bėgimo rungtyse.

Olimpinę dieną organizuojantys Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Lietuvos olimpinis fondas (LOF), kartu su Šiaulių miesto savivaldybe ir Lietuvos bėgimo taurės organizatoriais, birželio 8-ąją surengs vaikų 600 metrų, lietuviškos olimpinės mylios (1988 metrai), 5 km bei 10 km bėgimus. 

Vaikų iir lietuviškos olimpinės mylios bėgimai yra nemokami, o laikai nefiksuojami. 5 ir 10 km bėgimams taikomi startiniai mokesčiai, kurie, artėjant reginio dienai, didėja, tad kviečiame paskubėti registruotis.

Visi finišo liniją kirtę bėgimų dalyviai bus apdovanoti specialiais Olimpinės dienos medaliais, pirmąsias tris vietas 5 ir 10 km distancijose užėmę vyrai bei moterys bus apdovanoti šventės trofėjais, piniginiais prizais bei partnerių medicininių laboratorijų „Medicina practica”, medicinos diagnostikos centro „Affidea klinika” ir sporto prekių parduotuvės Šiauliuose „S-sportas” įsteigtais prizais; dovanos taip pat lauks greičiausiųjų pagal amžiaus grupes. 

10 km bėgimą Šiauliuose rinksis ir olimpietė bėgikė Eglė Balčiūnaitė. „Ne pirmą kartą dalyvausiu Olimpinės dienos bėgimo varžybose. Jau laukiu, kada startuosime Šiauliuose. Šie bėgimai būna labai smagūs ir šventiški, todėl visus kviečiu prisijungti”, – sako „Olimpinė diena 2024” ambasadorė, šiaulietė E. Balčiūnaitė.

Numatoma programa birželio 8 dieną Šiauliuose, prie Geležinės lapės skulptūros:

  • numerių išdavimas registratūroje nuo 8:00 val. iki 11:00 val.;

  • Olimpinės dienos atidarymas 11:00 val.;

  • masinė mankšta 11:15 val.;

  • vaikų bėgimo startas (600 m) 12:00 val.;

  • lietuviškos olimpinės mylios (1988 m) bėgimo startas – 12:30 val.;

  • 5 km ir 10 km bėgimų startas –13:00 val.;

  • apdovanojimai – apie 15:00 val. 

Registruotis į bėgimus kviečiame jau dabar: www.lteam.registracijos.lt

Varžybų nuostatai: https://bit.ly/4aRj9wh 

Didžiausia sporto ir pramogų šventė Lietuvoje Olimpinė diena vyks birželio 8 dieną (šeštadienį), prie vieno iš Šiaulių miesto simbolių – Geležinės lapės skulptūros. Saulės mieste renginys vyks simboliniais metais, kai Lietuvoje bus minimas olimpinio judėjimo šimtmetis, o Paryžiuje vyks 33-osios olimpinės žaidynės.

Į Šiaulius Olimpinė diena grįžta po 8 metų pertraukos. 2016 metais čia vykusi šventė sutraukė kelias dešimtis tūkstančių aktyvaus laisvalaikio mėgėjų.

Olimpinės dienos misija – supažindinti visuomenę su pačiomis įvairiausiomis sporto šakomis, suteikti galimybę jas išbandyti, užmegzti ryšį su federacijomis, klubais, treneriais ar sportininkais. „Judėk. Sužinok. Atrask“ – tai pasaulinis Olimpinės dienos šūkis, raginantis būti smalsiu ir išdrįsti susipažinti su sporto teikiamu džiaugsmu.

Daugiau informacijos apie renginį:

www.olimpinediena.lt

facebook.com/olimpinediena.lt

instagram.com/olimpinediena.lt