logo
days
hours
mins
secs
LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė Vilniuje susitiko su Tarptautinės ledo ritulio federacijos (IIHF) tarybos nariu (S. Čirbos nuotr.)
30
Apr
#LTOK
LTOK lankėsi Tarptautinės ledo ritulio federacijos tarybos narys

Olimpinė čempionė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir generalinis sekretorius Valentinas Paketūras Vilniuje susitiko su Tarptautinės ledo ritulio federacijos (IIHF) tarybos nariu Viesturu Koziolu iš Latvijos.

Svečias iš Latvijos tuo pačiu yra ir Vilniuje vykstančio pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės turnyro vadovas, tad susitikimo metu buvo aptartos sporto aktualijos bei ledo ritulio situacija šalyje. Kartu susitikime dalyvavo ir asociacijos „Hockey Lietuva“ generalinis sekretorius Vaidas Budrauskas.

„Pasidžiaugėme Lietuvoje vykstančio pasaulio ledo ritulio čempionato organizavimu. Nors esame nedidelė ledo ritulio šalis, bet organizatoriai pasistengė sukurti ypatingą ir kokybišką šventę čempionato dalyviams. Susitikime aptarėme ir ledo ritulio situaciją tarptautinėje arenoje“, – sakė LTOK prezidentė.