logo
days
hours
mins
secs
Sauliaus Čirbos nuotr.
01
Mar
#LTOK
LTOK sporto administravimo mokymuose – aukšta kokybės kartelė

Šią savaitę Vilniuje prasidėjo naujas Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) organizuojamų sporto vadybos mokymų sezonas. Kaip ir kiekvienais metais, gilinti administravimo žinias LTOK kviečia vadybininkų, trenerių ir pažengusių specialistų grupes. Pirmieji trijų dienų intensyvią mokymų programą pradėjo vadybininkai.

Dalyvauti kasmet vis didesnio susidomėjimo sulaukiančiuose mokymuose šiemet buvo atrinkti 22 dalyviai, tarp jų – sporto federacijų ir klubų vadovai, komunikacijos specialistai, olimpiečiai.

„Nuo sporto vadybininkų didele dalimi priklauso federacijos, klubo ar kitos organizacijos sėkmė bei sporto bendrąja prasme plėtra. Todėl mums, kaip nacionaliniam olimpiniam komitetui svarbu prisidėti prie vadybininkų tobulėjimo ir kompetencijų kėlimo.

Žinia sklinda iš lūpų į lūpas, dažniausiai aplikuoja tie, kurie apie mokymus išgirdo iš kolegų, perskaitė gerus atsiliepimus ar praktiškai pamatė, kokią naudą mokymų absolventai sukūrė organizacijai. Mums tai – geriausias įvertinimas.

Nors norinčiųjų daugėja, mums svarbu išlaikyti aukštą mokymų kokybę, todėl į grupę atrenkame tik dvi dešimtis dalyvių“, – sakė LTOK olimpinio sporto direktoriaus pavaduotoja Agnė Vanagienė. Ji –  vienintelė Lietuvoje, turinti Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) sertifikatą šiems mokymams organizuoti.

A. Vanagienė (S. Čirbos nuotr.).
A. Vanagienė (S. Čirbos nuotr.).

Šią savaitę dvi dienas vykusius mokymus viena Lietuvos olimpinės misijos vadovių A. Vanagienė pradėjo pristatydama LTOK veiklą bei darbą olimpinėse žaidynėse. LTOK užsienio ryšių direktorė Vaida Mačianskienė pristatė TOK programos „Athlete 365“ galimybes.

Patyręs lektorius, verslo konsultantas Lauras Balaiša per teorines ir praktines užduotis su mokymų dalyviais gilinosi į laiko planavimo ir vidinės bei išorinės komunikacijos temas.

Kovo pabaigoje vyksiančioje trečiojoje mokymų dalyje vadybininkai kartu su rinkodaros eksperte Dominyka Venciūte stengsis perprasti socialinius tinklus įrankius.

„Praėjusiais metais, atsižvelgdami į poreikį ir vadybos tendencijas, pakeitėme mokymų programą. Matome, kad šis sprendimas pasiteisino, jau po pirmųjų dviejų dienų sulaukėme gerų atsiliepimų.

Rengiant šių mokymų programą mums svarbu, kad dalyviai ne tris dienas klausytų teorijos, o praktiškai išbandytų įgytas žinias, galėtų su kolegomis pasidalinti patirtimi ir užduoti aktualius klausimus patyrusiems lektoriams.

Šiais mokymais siekiame vadybininkams suteikti įrankius, tikimės, kad jie šią galimybę išnaudos“, – sakė A. Vanagienė.

V. Mačianskienė (S. Čirbos nuotr.).
V. Mačianskienė (S. Čirbos nuotr.).

Kartu su TOK Olimpiniu solidarumu LTOK per metus organizuoja trejus nemokamus sporto administravimo mokymus. Be šiuo metu vykstančių mokymų vadybininkams, kitą savaitę startuos mokymai treneriams, o rugpjūtį patyrusius specialistus ir vadovaujančias pareigas užimančius vadybininkus LTOK pakvies į mokymus pažengusiems.