logo
days
hours
mins
secs
14
May
#LTEAM
Olimpinė diena 2024 Šiauliuose: pristatome renginio programą

Masinis visos dienos renginys „Olimpinė diena 2024“ šiemet vyks birželio 8 dieną, Šiauliuose, prie Geležinės lapės skulptūros, Talkšos ežero pakrantėje. Iki renginio pradžios liko mažiau nei mėnuo, tad dalinamės šventės programa:

Olimpinė diena Šiauliuose vyks antrą kartą. 2016 metais į šią šventę Saulės mieste susirinko tūkstančiai dalyvių.

Olimpinės dienos šventėje visuomet galima sutikti sporto žvaigždžių. Šių metų renginio ambasadoriai – olimpiečiai iš Šiaulių – bėgikė Eglė Balčiūnaitė ir baidarininkas Edvinas Ramanauskas.

LTOK renginių projektų vadovas Ignas Gibas informuoja, kad ir šiemet renginyje bus galima išbandyti daugiau nei 100 įvairių sportinių ir pramoginių veiklų. „Retas kuris iš mūsų gali išvardyti 100 sporto šakų ir aktyvių fizinių veiklų, o Olimpinės dienos metu jas visas bus galima netgi išbandyti. Prisidėdamas prie kitų, visus labai kviečiu į šventę, nepaisant jūsų fizinio pasirinkimo, nes taip pat rasite ir tokias veiklas kaip kolekcionavimas, olimpinis švietimas ir daug kitų edukacinių, švietėjiškų veiklų”, – komentavo LTOK atstovas, kuris taip pat pasidžiaugė, kad šįkart bus įgyvendintas sumanymas pirmą kartą Olimpinės dienos metu surengti Baltijos šalių stipriausio ugniagesio gelbėtojo čempionatą, visuomet pritraukiantį tūkstančius smalsuolių.

„Laukia labai įdomus renginys, – yra įsitikinęs I. Gibas. – Jis prasidės penktadienį, birželio 7 dieną, ir baigsis šeštadienį – Olimpinės dienos metu. Taip pat, kaip visuomet, šventę vainikuos gražus koncertas, šiemet turėsime Donato Montvydo pasirodymą.” 

Mažieji renginio dalyviai galės aktyviai ir linksmai leisti laiką specialiai jiems įrengtoje zonoje.

Jau dabar galima registruotis į nemokamus bėgimus – lietuvišką olimpinę mylią (1988 m) bei vaikams skirtą 600 m trasą. Šiuo metu taip pat vyksta registracija į 5 ir 10 km bėgimo varžybas.

Mėgstantys ilgus pasivaikščiojimus, kviečiami į „LTeam pėsčiųjų žygį“. Jau dabar registruojantis galima pasirinkti 6 arba 12 km maršrutą Šiaulių apylinkėmis. O dviračių entuziastams ruošiamas olimpinio judėjimo šimtmečiui dedikuotas 10 km važiavimas.

Daugiau informacijos apie renginį: www.olimpinediena.lt

Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose:

www.facebook.com/olimpinediena.lt

www.instagram.com/olimpinediena.lt/