logo
days
hours
mins
secs
06
Jun
#LTOK
„Olimpinė panorama“: apie išskirtines šventes ir naujus puslapius Lietuvos olimpiniame metraštyje

„Ne mes, o mūsų turi bijoti“. Taip Lietuvos tautinio olimpinio komiteto leidžiamam žurnalui „Olimpinė panorama“ pareiškė olimpinį kelialapį iškovojusios krepšinio 3×3 rinktinės treneris Dainius Novickas.

Apie būsimą debiutą olimpinėse žaidynėse naujame žurnalo numeryje drąsiai kalba ir irkluotojai dvyniai Domantas ir Dovydas Stankūnai, ir burlentininkas Rytis Jasiūnas.

Liepos 26 d. startuosiančios Paryžiaus olimpinės žaidynės vainikuos Lietuvos olimpinio judėjimo šimtmetį – būtent Prancūzijos sostinėje prieš 100  metų mūsų šalies atstovai pirmą kartą dalyvavo olimpinėse žaidynėse.

Šią sukaktį Lietuvos sporto bendruomenė paminėjo Nacionaliniame operos ir baleto teatre surengtose iškilmėse, ji lydės ir birželio 8 d. Šiauliuose vyksiančioje Olimpinėje dienoje. Apie šias šventes irgi skaitykite naujojoje „Olimpinėje panoramoje“.

Žurnale taip pat daug dėmesio skirta LTOK ir jo kartu su bendraminčiais vykdomiems projektams, tradiciniams renginiams, atletų kasdienybei ir laisvalaikiui, svarbiausiems olimpinio judėjimo įvykiams.

VISUS ŽURNALO NUMERIUS RASITE ČIA.