logo
days
hours
mins
secs
07
May
#LTOK
„Olimpinėje panoramoje“ – apie artėjantį Paryžių ir vienybės svarbą

Iki Paryžiaus olimpinių žaidynių liko vos trys mėnesiai. Senovės Olimpijoje įžiebta olimpinė ugnis Graikijos sostinėje Atėnuose perduota žaidynių šeimininkams, o šalių rinktinių gretos po truputį pildosi. Apie pasiruošimą artėjančiam didžiausiam ir laukiamiausiam vasaros sporto renginiui – naujame LTOK leidžiamo virtualaus žurnalo „Olimpinė panorama“ puslapiuose.

Pasak LTOK prezidentės Dainos Gudzinevičiūtės, olimpinės žaidynės, kaip ir olimpinė ugnis, – taikos ir vilties simbolis. Sportas suvienija tautą, o vienybė ir yra didžiausias laimėjimas. Būtent su šiuo šūkiu šiemet LTOK pasitinka olimpines žaidynes, pristatydamas olimpiečius vienijančios „LTeam“ komandos reklaminę kampaniją.

„Vienybė ir solidarumas šiuo metu mums be galo reikalingos vertybės ne tik kalbant apie sportą, bet ir apie geopolitiką. Negalime paneigti, kad olimpiniai medaliai yra tai, ko visi sirgaliai tikisi ir laukia, o sportininkai kovoja iš visų jėgų. Tačiau vienybė – ne mažiau svarbus laimėjimas, kurį mums dovanoja sportas. Ne veltui sakoma, kad olimpinės žaidynės stato tiltus. Nuoširdus Lietuvos sportininkų palaikymas vienija skirtingas kartas, kultūras, kaimynus, draugus ar nepažįstamus žmones. Varžyboms prasidėjus širdys ima plakti vienu ritmu ir visi sergame už Lietuvą. Šia „LTeam“ reklamine kampanija dėkojame Lietuvos olimpiečiams už šį olimpinį laimėjimą ir kviečiame sirgalius vieningai palaikyti mūsų sportininkus Paryžiaus olimpinėse žaidynėse“, – žurnalui „Olimpinė panorama“ sakė LTOK vadovė.

LTOK sirgaliams pasiūlė patiems simboliškai pasiekti Paryžių. Tai galima padaryti Vilniaus oro uoste prie olimpiniais paskelbtų A-15 vartų. Čia keleiviai taip pat turi galimybę susipažinti su Lietuvos olimpine istorija, pasigrožėti olimpiniam šimtmečiui skirtu gatvės meno kūriniu, specialioje „LTeam“ platformoje minti dviratį ir kartu surinkus 2 tūkst. km simboliškai pasiekti olimpinį Paryžių. Apie tai skaitykite „Olimpinėje panoramoje“.

Taip pat „Olimpinėje panoramoje“ – pokalbiai su kelialapius į Paryžių užsitikrinusiais lengvaatlete Ieva Gumbs, treko dviratininkais Olivija Baleišyte ir Vasilijumi Lendeliu, Olimpinės dienos ambasadoriais Egle Balčiūnaite ir Edvinu Ramanausku, geriausia Lietuvos tenisininke Justina Mikulskyte.

Žurnale iš arti pažvelgta į unikalią Venckaičių šeimą – olimpinį kelialapį laimėjęs imtynininkas Mindaugas Venckaitis Paryžiuje gali tapti jau trečiuoju šios šeimos nariu olimpiečiu. Anksčiau olimpinėse žaidynėse jėgas bandė jo broliai Valdemaras ir Edgaras.

Tradiciškai „Olimpinėje panoramoje“ daug dėmesio skiriama LTOK vykdomiems mokymams, projektams, iniciatyvoms.

Sporto istorijos ir statistikos mėgėjams – net devyni žurnalo puslapiai apie Lietuvos lengvaatlečių olimpinį kelią.

VISUS ŽURNALO NUMERIUS RASITE ČIA