logo
days
hours
mins
secs
09
Apr
#LTOK
„Olimpinėje panoramoje“ – dėmesys antrosios karjeros svarbai

2024 m. balandžio 9 d.

Sportininko karjera sąlyginai trumpa ir nenuspėjama. Jai pasibaigus dažnam kyla klausimas, o kas toliau? Kai kurie atletai jau žino atsakymą į šį klausimą. Viena jų – penkiakovininkė Ieva Serapinaitė. Apie  karjeros pabaigą olimpietė dar nė nesusimąsto, o šiemet turi ambicijų startuoti olimpiniame Paryžiuje, dėl savo ateities po kada nors pasibaigsiančios sportinės karjeros ji rami. Aktyvus sportas nesutrukdė sportininkei pasirūpinti antrąja karjera.

Apie tai, kad vien sportu negyvena ir dabar penkiakovininkė pasakoja naujame Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) leidžiamo virtualaus žurnalo „Olimpinė panorama“ numeryje.

Žurnalo puslapiuose apie antrosios arba dvigubos karjeros svarbą kalba ir ne vieną šios srities projektą savo jėgomis arba su partneriais vykdančio LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, kuri irgi yra sėkmingos antrosios karjeros pavyzdys.

„Olimpinėje panoramoje“ – ir žvilgsnis į kelią Paryžiaus link, kuriame netrūksta įvairiausių išbandymų. Apie tai – pokalbis su sporto psichologu Andriumi Liachovičiumi. Taip pat žurnale – olimpinio sporto ir švietimo aktualijos, užkulisiai, atletų kasdienybė ir laisvalaikis.

VISUS ŽURNALO NUMERIUS RASITE ČIA