logo
days
hours
mins
secs
10
May
#LTEAM
Olimpinės dienos Šiauliuose kulminacija – Donato Montvydo koncertas

Birželio 8 dieną Šiauliuose vyks įspūdingas aktyvaus laisvalaikio ir pramogų renginys „Olimpinė diena 2024“. Nesvarbu nei amžius, nei fizinis pasirengimas – į šventę kviečiami visi! Visos dienos renginio metu bus galima išbandyti įvairias vasaros ir žiemos olimpines sporto šakas bei daugiau nei 100 kitų nemokamų veiklų, o vakare šventę vainikuos Donato Montvydo koncertas!  

Didžiausia sporto ir pramogų šventė Lietuvoje šiemet vyks prie vieno iš Šiaulių miesto simbolių – Geležinės lapės skulptūros. Tiek Šiaulių gyventojai, tiek miesto svečiai iš visos Lietuvos kviečiami prisijungti prie aktyvios ir draugiškos šventės, kurios metus bus galima išbandyti įvairias vasaros ir žiemos olimpines sporto šakas bei daugiau nei 100 kitų nemokamų veiklų, pavyzdžiui: tinklinį sėdint, kulkinį šaudymą, zumbą, pasimokyti gestų kalbos sporte bei daugybę kitų.

Mažieji renginio dalyviai galės aktyviai ir linksmai leisti laiką specialiai jiems įrengtoje zonoje. Olimpinės dienos metu taip pat bus galimybė pabendrauti su geriausiais Lietuvos sportininkais, laimėti dovanų bei pasidžiaugti žinomo atlikėjo koncertu. 

Po varžybų ir aktyvių veiklų visi bus laukiami 18 val. prasidėsiančiame Donato Montvydo koncerte.

Bent kartą ant scenos mačiusiesiems šį dainininka nelieka abejonių, kad jo gyvenime sportas užima svarbią dalį. Dar 2016 metais „Eurovizijos“ dainų konkurse dalyvavęs D. Montvydas, atlikdamas salto, pademonstravo puikius fizinius gebėjimus.

„Nekantrauju koncertuoti tokioje energingoje ir geros nuotaikos šventėje. Kviečiu ne tik Šiaulių miesto, bet ir visos šalies gyventojus „Olimpinėje dienoje“ kartu atšvęsti prasidėsiančią vasarą pačiu geriausiu būdu – aktyviomis veiklomis ir gera muzika“, – sakė atlikėjas D. Montvydas.

Daugiau informacijos apie šventę: www.olimpinediena.lt.

Olimpinės dienos misija – supažindinti visuomenę su pačiomis įvairiausiomis sporto šakomis, suteikti galimybę jas išbandyti, užmegzti ryšį su federacijomis, klubais, treneriais ar sportininkais. „Judėk. Sužinok. Atrask“ – tai pasaulinis Olimpinės dienos šūkis, raginantis būti smalsiu ir išdrįsti susipažinti su sporto teikiamu džiaugsmu.

Lietuvoje pirmą kartą Olimpinė diena buvo surengta 1989 metų gegužės 13 dieną. Gedimino pilyje olimpinis čempionas Šarūnas Marčiulionis uždegė deglą, kuris estafete keliavo per Lietuvą, Latviją kol pasiekė Estijos sostinę Taliną. Anksčiau Olimpinė diena Lietuvoje buvo minima šventės dalyviams Vilniaus Vingio parke simboliškai nubėgant lietuvišką olimpinę mylią – 1988 metrus, nes būtent 1988 m. buvo atkurtas Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

2015 metais masinio sporto šventė pradėjo turą po didžiuosius Lietuvos miestus.

Šventę organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Lietuvos olimpinis fondas ir Šiaulių miesto savivaldybė.