logo
days
hours
mins
secs
09
May
#Švietimas
OŠF 2024 diskusija. Olimpinės ir paralimpinės žaidynės: įvairovės ir įtraukties šventė

Gegužės 17-ąją Kauno sporto halėje vyks devintasis Olimpinio švietimo forumas (OŠF) tema „Bendras žingsnis į ateitį“. Pristatome vieną iš trijų renginio dikusijų – Olimpinės ir paralimpinės žaidynės: įvairovės ir įtraukties šventė.

Džiaugiamės pristatydami diskusijos dalyvius!

  • Diana ZAGAINOVA – trišuolininkė, 2021 m. vasaros olimpinių žaidynių dalyvė;

  • Gabrielė ČEPAVIČIŪTĖ – plaukikė, Parateam narė.

Sportininkės diskutuos apie olimpines ir paralimpines žaidynes, kaip įvairovės ir įtraukties šventę. Diskusiją moderuos krepšinio komentatorius, „Žalgiris TV“ laidų vedėjas Rytis KAZLAUSKAS.

Jau devintą kartą Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) iniciatyva visos Lietuvos pedagogus, savivaldybių bei jaunimo organizacijų darbuotojus, trenerius ir visus, besidominčius olimpiniu judėjimu, sportu bei olimpiniu švietimu forumas suburs į nemokamą renginį, skatinantį į formalųjį švietimą pažvelgti kitaip.

Olimpinio švietimo forumas 2024: Bendras žingsnis į ateitį

Šių metų forume nagrinėsime olimpinio švietimo temas, apimančias visiems prieinamą sportą ir fizinį aktyvumą, o dar atidesnį dėmesį skirsime visuomenės grupėms, susiduriančioms su įvairiais sunkumais: gilinsimės į etninių mažumų, specialiųjų poreikių turinčių asmenų ir lyčių integracijos aktualijas sporto, švietimo ir fizinio aktyvumo srityse.

Siekiant kuo geriau atskleisti integracijos problematiką ir siūlomus sprendimo būdus, forume pranešimus skaitys ir diskusijose dalyvaus savo sričių specialistai, visuomenei gerai žinomi veidai, mokslininkai, Lietuvos olimpiečiai bei sportininkai.

Šiemet forumas ypatingas tuo, kad jame bus minimi Lietuvos sportui reikšmingi įvykiai – vasarą prasidėsiančios Paryžiaus olimpinės ir paralimpinės žaidynės bei Lietuvos Olimpinio judėjimo šimtmetis. 

Žingsnis į ateitį

OŠF pranešimą skaitys Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius, tema„Paralimpinė vizija – įtraukus pasaulis per sportą“. Daugiau apie pranešimą.

Socialinės politikos specialistė ir socialinė darbuotoja, VšĮ „Penki pojūčiai“ steigėja ir vadovė Gabrielę Tervidytę-Arandi skaitys pranešimą „Įtraukusis ugdymas: esminių nuostatų kaita ir negąsdinantys darbo metodai”. Daugiau apie pranešimą.

Kviečiame registruotis!

Registruotis į „Olimpinio švietimo forumą“ kviečiame iki gegužės 13 dienos. Renginys nemokamas, tačiau vietų skaičius ribotas: priimti bus tik pirmi 500 užsiregistravusių, tad kviečiame nedelsti!

Forumo pradžia: 10 val. 

REGISTRACIJA: https://forms.office.com/e/3suFUVRCUm  

Nedelskite, forumo dalyvių vietų skaičius ribotas!

Daugiau informacijos – jau netrukus. 

Olimpinio švietimo forumas – nuo 2015 metų LTOK organizuojamas vienos dienos renginys, skirtas olimpizmo naujovėms aptarti. Forumo tikslas – supažindinti pedagogus, savivaldybių ir jaunimo darbuotojus su kitokiomis ugdymo galimybėmis, įkvėpti, padėti plėsti akiratį, padėti atrasti savo profesiją ar veiklą iš naujo.