logo
days
hours
mins
secs
15
Apr
#LTEAM
Paskutinė galimybė: likus 100 dienų iki olimpinių žaidynių prekyboje – papildomas ketvirtis milijono bilietų

2024 metų Paryžiaus olimpinių žaidynių organizatoriai skelbią gerą žinią sporto gerbėjams – į prekybą paleidžiami papildomi 250 tūkst. bilietų į varžybas. Naujų bilietų į visų sporto šakų varžybas sirgaliai turėtų laukti balandžio 17 dieną – likus lygiai 100 dienų iki olimpinių žaidynių.

„Sirgalių palaikymas sportininkams suteikia papildomos motyvacijos, įkvėpimo, o kartais ir jėgų. Todėl labai kviečiame visus sporto gerbėjus palaikyti Lietuvos sportininkus Paryžiuje. Tai – išskirtinė proga iš arti pamatyti geriausius planetos sportininkus ir tapti įspūdingų pergalių liudininkais.

Ši galimybė, ko gero, paskutinė, todėl kviečiu nedelsti“, – sakė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė.

Skelbiama, kad balandžio 17 dieną nuo 11 val. Lietuvos laiku bus galima įsigyti bilietus į visų sporto šakų varžybas ir visas sesijas, net ir į tas, kuriose ankstesni bilietai jau buvo parduoti. Tai bus paskutinis bilietų į visų sporto šakų varžybas atnaujinimas.

Daugiau nei pusė bilietų kainuos po 100 eurų ar mažiau, įskaitant 20 tūkst. bilietų, kurių kaina sieks vos 24 eurus.

Bilietus bus galima įsigyti oficialioje bilietų platinimo platformoje tickets.paris2024.org.

LTOK primena, kad įsigyti bilietus į Paryžiaus olimpinių žaidynių varžybas galima tik oficialioje bilietų platinimo platformoje bei perkant svetingumo paketą bilietų platintojo „On Location“ platformoje.