logo
days
hours
mins
secs
07
May
#Švietimas
Pristatome Olimpinio švietimo forumo programą

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) šiemet devintąjį kartą surengs tradicija tapusį Olimpinį švietimo forumą (OŠF). Gegužės 17-ąją Kauno sporto halėje vyksiančio renginio organizatoriai dalyvius pasitiks tema „Bendras žingsnis į ateitį“. Šįkart nagrinėsime olimpinio švietimo temas, apimančias visiems prieinamą sportą ir fizinį aktyvumą, o dar atidesnį dėmesį skirsime visuomenės grupėms, susiduriančioms su įvairiais sunkumais: gilinsimės į etninių mažumų, specialiųjų poreikių turinčių asmenų ir lyčių integracijos aktualijas sporto, švietimo ir fizinio aktyvumo srityse. 

Bendras žingsnis į ateitį

OŠF tikslas – vienoje vietoje suburti Lietuvos pedagogus, savivaldybių ir jaunimo organizacijų atstovus, trenerius ir visus, prijaučiančius olimpiniam judėjimui bei skatinti juos į formalųjį švietimą pažvelgti kitu kampu. Taip pat supažindinti forumo dalyvius su kitokiomis ugdymo galimybėmis, įkvėpti, padėti plėsti akiratį bei atrasti savo profesiją ar veiklą iš naujo.

Siekiant kuo geriau atskleisti integracijos problematiką ir siūlomus sprendimo būdus, forume pranešimus skaitys ir diskusijose dalyvaus savo sričių specialistai, visuomenei gerai žinomi veidai, mokslininkai, Lietuvos olimpiečiai bei sportininkai.

Pristatome detalią OŠF programą:

Registruotis į „Olimpinio švietimo forumą“ kviečiame iki gegužės 13 dienos. Renginys nemokamas, tačiau vietų skaičius ribotas: priimti bus tik pirmi 500 užsiregistravusių, tad kviečiame nedelsti!

REGISTRACIJA: https://forms.office.com/e/3suFUVRCUm