logo
days
hours
mins
secs
26
Apr
#Švietimas
Šimtai vaikų vėl susiburs į Olimpinį pikniką prezidentūroje: burtų keliu išrinkta 10 ikimokyklinių įstaigų iš visos Lietuvos!

Jau trečius metus iš eilės prezidentūros kiemelyje Vilniuje šimtai vaikų susiburs į Olimpinį pikniką, kuriame aktyviai leisdami laiką pasitiks vasarą. Visai neseniai pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė traukė burtus, kurios ikimokyklinio ugdymo įstaigos, Lietuvos mažųjų žaidynių (LTMŽ) narės, šiemet bus kviečiamos į jau tradicija tampančią sporto šventę. 

LTMŽ šiemet vyksta jau 10-ąjį sezoną, todėl žaidynių organizatoriai Lietuvos olimpinis komitetas (LTOK), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) bei projekto globėja pirmoji šalies ponia D. Nausėdienė dalyviams įteiks 10 kvietimų dalyvauti Olimpiniame piknike prezidentūroje. D. Nausėdienė burtų keliu išrinko 10 ikimokyklinio ugdymo įstaigų, kurios kviečiamos atvykti į abejingų nepaliekantį Olimpinį pikniką, vyksiantį gegužės 31 dieną prezidentūros kieme. 

„Noriu jus pasveikinti su dešimtuoju sezonu, palinkėti jums toliau išlikti sportiškiems ir aktyviems darželiuose bei namuose. Burtų keliu išrinkome 10 ikimokyklinių įstaigų, kurias pakviesime gegužės 31-ąją dieną atvykti į prezidentūros kiemelį, kuriame kartu su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu įgyvendinsime smagųjį Olimpinį pikniką“, – vaizdo įraše kalba D. Nausėdienė.

LTMŽ 10-ojo sezono burtų traukimo nugalėtojais tapo:

  1. Vilniaus lopšelis-darželis „Pipiras“

  2. Skuodo vaikų lopšelis-darželis

  3. Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis „Gandriukas“

  4. Vilniaus lopšelis-darželis „Pušynėlis“

  5. Kauno lopšelis-darželis „Ežiukas“

  6. Anykščių vaikų darželis-lopšelis „Spindulėlis“

  7. Vilniaus lopšelis-darželis „Pelėda“

  8. Kauno r. mokykla-darželis „Gilė“

  9. Mastaičių mokykla-daugiafunkcinis centras

  10. Vilniaus lopšelis-darželis „Žibutė“

„Sveikinu visus nugalėtojus ir nekantrauju pasitikti vasarą sportuojant kartu su jumis Prezidentūroje!“ – sako pirmoji šalies ponia.

LTMŽ dalyviai prezidentūros kiemelyje patirti judėjimo džiaugsmą šiemet susirinks jau trečią kartą – tai tampa tradicija vasarą pasitikti linksmai ir aktyviai.

„Branginame pirmosios ponios D. Nausėdienės iniciatyvą ir palaikymą kartu kurti šią gražią tradiciją – į judraus laisvalaikio šventę pakviesti pačius mažiausiuosius. Tikime, kad judėjimo džiaugsmą pajaust verta nuo pat vaikystės, ne tik siekiant atrasti sporto šaką, kuri gali tapti profesionaliu keliu, bet ir įsisąmonint, kad fizinis aktyvumas teikia įvairiapusę naudą, – sako LTOK prezidentė, olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė.

– Visos Lietuvos olimpinio judėjimo bendruomenės vardu dėkoju ikimokyklinio ugdymo mokytojams, kuriems jau dešimt LTMŽ sezonų netrūksta energijos ir motyvacijos vesti savo auklėtinius teisingu keliu.“

Po aktyvių pramogų Olimpiniame piknike visiems dalyviams įteikiami atminimo medaliai, o vėliau kviečiama įsitaisyti Prezidentūros kiemelio pievoje ir pasivaišinti sveikais užkandžiais bei pabendrauti su šventės svečiais, tarp kurių ir Lietuvos olimpiečiai.

Dėl detalesnės informacijos apie dalyvavimą renginyje su 10 laimingųjų ikimokyklinio ugdymo įstaigų susisieksime privačiai.