logo
days
hours
mins
secs
Susitikimo akimirka.
26
Mar
#LTOK
Taline – Baltijos šalių nacionalinių olimpinių komitetų vadovų susitikimas

Praėjusią savaitę Estijos, Latvijos ir Lietuvos nacionalinių olimpinių komitetų vadovai susitiko eiliniame darbo posėdyje Estijos sostinėje Taline.

„Su latviais ir estais glaudžiai bendradarbiaujame, nuolat palaikome ryšį, išsakome bendrą poziciją tarptautiniais klausimais. Šių susitikimų metu dalinamės patirtimi konkrečiais klausimais, tariamės, kaip spręsti vienokius ar kitokius iššūkius, semiamės idėjų.

Šį kartą kalbėjome apie aukšto meistriškumo sporto sistemas ir finansavimą. Estijos nacionalinio olimpinio komiteto generalinis sekretorius bei Kultūros ministerijos atstovas pristatė olimpinės komandos finansavimo sistemą ir įgyvendinamus pokyčius.

Tikrai turime ko pasimokyti, todėl šia informacija pasidalinsime ir su kolegomis Lietuvoje“, – sakė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Susitikime dalyvavo LTOK generalinis sekretorius Valentinas Paketūras, Estijos nacionalinio olimpinio komiteto prezidentas Urmas Soorumaa ir generalinis sekretorius Siimas Sukles, Latvijos nacionalinio olimpinio komiteto prezidentas Janis Buks.

Prieš tai Baltijos šalių nacionalinių olimpinių komitetų vadovai rinkosi Vilniuje.