logo
days
hours
mins
secs
07
Jun
#LTEAM
Tobulas planas šeštadieniui: daugiau nei 100 priežasčių, kodėl verta sudalyvauti Olimpinėje dienoje Šiauliuose

Jau visai netrukus – birželio 8 dieną – Šiauliuose vyks tradicinis Olimpinės dienos renginys, kasmet sutraukiantis tūkstančius aktyvaus laisvalaikio mėgėjų. Visi kartu atšvęskime Lietuvos olimpinio judėjimo šimtmetį ir kartu su nekantrumu laukime Paryžiaus olimpinių žaidynių. Šventės organizatoriai sako, kad prisijungti verta dėl daugiau nei 100 priežasčių!

Būrys sportininkų 

Vienas iš šio renginio akcentų – Olimpinės dienos deglo nešimas ir įžiebimo ceremonija, paskelbianti renginio pradžią. Šiemet garbė deglą iki renginio vietos estafete paeiliui nešti patikėta net septyniems sportininkams – olimpiečiams Eglei Balčiūnaitei, Edvinui Ramanauskui, Pauliui Viktoravičiui, Santai Pakenytei-Čepulei, Remaldai Kergytei-Dauskurdienei bei paralimpiečiams Mindaugui Biliui ir Raimedai Bučinskytei. Deglas bus nešamas nuo Sukilėlių kalnelio per Šiaulių bulvarą, iki Olimpinės dienos scenos Talkšos ežero pakrantėje. 

100 veiklų ir prizų lietus

Ne kiekvienas lengvai išvardintų 100 aktyvių ir pramoginių veiklų, o Olimpinės dienos metu visas jas bus galima išbandyti – ką veikti ras tiek dideli, tiek maži. Renginio metu bus galima išbandyti, pavyzdžiui, bavarišką akmenslydį, šaudymą iš lanko, tinklinį ir krepšinį sėdint, pasimokyti mazgų rišimo, gestų kalbos sporte, Talkšos ežere bus galima paplaukioti Drakono valtimis, taip pat pasitikrinti žinias apie sportą Pauliaus Ambrazevičiaus viktorinose bei daugelį kitų! 

Atliekant veiklas bus renkami taškai, kuriuos bus galima iškeisti į prizus – Olimpinės dienos medalius, Šiaulių miesto savivaldybės kepurėles, „Decathlon” dovanojamas kuprines, marškinėlius ar kaklaskares. Taškai bus fiksuojami „LTeam renginiai” mobiliojoje programėlėje, arba Dalyvio pase, kurį bus galima pasiimti šventės metu.

Programėlės atsisiuntimo nuoroda „Android” vartotojams

Programėlės atsisiuntimo nuoroda „iOS” vartotojams

Nemokamas dviračių žygis ir proga laimėti dviratį

Renginio organizatoriai kviečia jau dabar užsiimti savo vietą nemokamame dviračių žygyje, skirtame Lietuvos olimpinio judėjimo 100-mečiui paminėti. Čia prizininkų nebus, tačiau visi, iš anksto užsiregistravusieji ir įveikę 10 km maršrutą, bus apdovanoti medaliais, o taip pat dalyvaus loterijoje, kurios metu bus galima laimėti du „Baltik vairas” įsteigtus dviračius – vieną skirtą suaugusiam, o kitą – vaikišką.

Dalyvio numerius renginio dieną bus galima atsiimti 9.30–14.15 val. registracijos palapinėje, netoliese Geležinės lapės skulptūros. Dviračių žygio dalyvių registracijos palapinėje lauks „SmartHit”, „Alsiroyal” maisto papildai bei pusrytainiai GAIDELIS „7 GRŪDAI”, tačiau dovanų kiekis ribotas. Dviračių žygio pradžia 14.30 val. nuo starto arkos Ežero g. 

Išankstinė registracija: https://www.lteam.registracijos.lt

Net 4 skirtingi bėgimai

Olimpinės dienos metu vyks nemokamas 600 m bėgimas vaikams ir 1988 m lietuviškos mylios bėgimas (laikas nebus fiksuojamas), o taip pat 5 ir 10 km bėgimo varžybos (yra startinis mokestis).

Visi finišo liniją kirtę bėgimų dalyviai bus apdovanoti specialiais Olimpinės dienos medaliais, pirmąsias tris vietas 5 ir 10 km distancijose užėmę vyrai bei moterys bus apdovanoti šventės trofėjais, dovanų kuponais,  partnerių medicininių laboratorijų „Medicina practica”, medicinos diagnostikos centro „Affidea klinika” ir sporto prekių parduotuvės Šiauliuose „S-sportas”, įsteigtais prizais; dovanos taip pat lauks greičiausiųjų pagal amžiaus grupes. O greičiausioms ir gausiausioms komandoms atiteks piniginiai prizai. 

Dalyvio numerius renginio dieną bus galima atsiimti 9.30–12.45 val. registracijos palapinėje, netoliese Geležinės lapės skulptūros. Startai: lietuviška olimpinė mylia (1988 m) – 12 val.; vaikų bėgimas (600 m) – 12.30 val.; 5 ir 10 km bėgimo varžybos – 13 val. nuo starto arkos Ežero g. 

5 ir 10 km bėgimų dalyviai startiniame pakete ras pusrytainių GAIDELIS „7 GRŪDAI” ir „Alsiroyal” maisto papildų. Vaikams dar bus įteikiamas kvietimas į Šiaulių „Akropolio” ledo areną. Informuojame, kad dovanų kiekis ribotas. 

Išankstinė registracija: https://www.lteam.registracijos.lt

„LTeam” pėsčiųjų žygis

Mėgstantiems žygius gamtoje pirmąjį vasaros šeštadienį tikrai verta atvykti į Šiaulius. Olimpinės dienos metu bus galima pasirinkti 6 arba 12 km atstumo pėsčiųjų maršrutą. Vienas dažniausių klausimų apie šią trasą – ar bus patogu keliauti stumiant vežimėlį, tačiau žygyje pasitaikys kopimas į piliakalnį, lipimas laiptais ir pan. Žygeiviams taip pat rūpi, ar galės su savimi pasiimti keturkojį augintinį – žinoma, tačiau prašome nepamiršti pasirūpinti savo draugo gerove, pavadėliu ir aplinkinių saugumu. 

Pėsčiųjų žygio dalyvio paketą renginio dieną 9.00–11.20 val. bus galima pasiimti registracijos palapinėje, netoli Geležinės lapės skulptūros. Žygis prasidės 11.40 val. nuo starto arkos Ežero g. Gera žygio nuotaika rūpinasi Olimpinės dienos radijas „Radiocentras”, kviečiame išsisaugoti jų sukurtą grojaraštį „Spotify” programėlėje: https://bit.ly/3Xdf41r 

Išankstinė registracija: https://www.lteam.registracijos.lt

Ugniagesių gelbėtojų varžybos

Jau nuo penktadienio ryto Frenkelių g. 17 vyks  Baltijos šalių, o tuo pat metu ir Lietuvos, stipriausio (-ios) ugniagesio (-ės) gelbėtojo (-os) čempionatai. Pernai Lietuvos ugniagesiai gelbėtojai triumfavo pasaulio čempionate, o dabar jų pasirodymus savo akimis bus galima pamatyti Saulės mieste!

Varžybų rėmėjas: „Vakarų laivų gamykla” ir „S-sportas”. 

Daugiau informacijos: facebook/event/ugniagesiai-gelbetojai

Nemokamas Donato Montvydo koncertas

Birželio 8 d., 18 val., scenoje prie Geležinės lapės skulptūros, šventę vainikuos nemokamas Donato Montvydo koncertas. „Nekantrauju koncertuoti tokioje energingoje ir geros nuotaikos šventėje. Kviečiu ne tik Šiaulių miesto, bet ir visos šalies gyventojus kartu atšvęsti vasaros pradžią pačiu geriausiu būdu – aktyviomis veiklomis ir gera muzika“, – sakė atlikėjas D. Montvydas.

Koncertą dovanoja Loto.lt

Olimpinės dienos misija – supažindinti visuomenę su pačiomis įvairiausiomis sporto šakomis, suteikti galimybę jas išbandyti, užmegzti ryšį su federacijomis, klubais, treneriais ar sportininkais. „Judėk. Sužinok. Atrask“ – tai pasaulinis Olimpinės dienos šūkis, raginantis būti smalsiu ir išdrįsti susipažinti su sporto teikiamu džiaugsmu.