logo
days
hours
mins
secs
Vytautas Dranginis
22
Feb
#LTEAM
V. Andrulytė užsitikrino kelialapį į Paryžiaus olimpines žaidynes

Atėnuose (Graikija) vykstančiame Europos ILCA klasių buriavimo čempionate ketvirtadienį surengtos net trejos lenktynės, kurios garantavo, jog šis čempionatas bus oficialiai įvykęs, o dalyviai išsiaiškino ir naujus olimpinių kelialapių savininkus.

Moterų ILCA 6 klasėje ilgą laiką pirmavusi Viktorija Andrulytė prarado lyderės poziciją, tačiau užsitikrino olimpinį kelialapį. Šioje jachtų klasėje buvo kovojama dėl 2 olimpinių kelialapį ir būtent tik dvi sportininkės, neturinčios bilieto į Paryžių, pateko į medalių lenktynes. Kartu su Viktorija savo šaliai bilietą į žaidynes iškovojo ir kroatė Elena Vorobeva.

Tiesa, nors kelialapis oficialiai iškovotas Lietuvai, jau yra aišku, kad būtent V. Andrulytė liepos pabaigoje startuos savo antrose karjeros olimpinėse žaidynėse, nes daugiau nė viena Lietuvos atstovė nedalyvavo atrankoje.

31-erių metų lietuvė ketvirtadienį ketvirtajame plaukime finišavo aštunta, penktajame – šešta, o šeštajame – 16-a. Būtent po paskutinių lenktynių ji iš pirmos vietos bendroje įskaitoje smuktelėjo į antrąją. Jos sąskaitoje yra 21 baudos taškas (atmetus prasčiausią rezultatą).

Kovą dėl Europos čempionato medalių kartu su Viktorija penktadienį pratęs dar 9 sportininkės.