Lapkričio mėnesio žurnalo „Olimpinė panorama“ elektroninės versijos viršelio istorija – 2016 m. Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bronzinės prizininkės Donatos Vištartaitės-Karalienės sugrįžimas į sportą. Tituluota sportininkė neslepia, kad per pusketvirtų metų pertrauka jos aistra irklavimui neišblėso, o motinystė ne tik pakeitė pasaulėžiūrą ir vertybes, bet ir užaugino sparnus.
Tuo metu kitas dvejų olimpinių žaidynių dalyvis dviratininkas Ramūnas Navardauskas paskelbė, kad traukiasi iš profesionalaus sporto.
Gyvenimo ir sporto aistros pinasi ir straipsnyje apie Bulgarijoje vykusį Europos dviračių treko čempionatą. Lietuvos rinktinėje šįkart buvo net trys poros, kurias sieja ne tik sportas, bet ir meilė. „Kai šalia yra artimas žmogus, būna lengviau psichologiškai, yra didelis palaikymas“, – teigia mūsų šalies rinktinės treneris Dmitrijus Leopoldas.
Skambiu akordu pasibaigusį LTOK Lietuvoje inicijuotą projektą #HeForShe primins ne tik penkios atviros istorijos, bet ir prasmingi Prezidentės Dalios Grybauskaitės žodžiai. „Olimpinėje panoramoje“ aprašomi ir kiti LTOK projektai.
Olimpines viltis žurnale atskleidžia ne tik breiko ir BMX dviračių sportininkai, bet ir visame pasaulyje dirbantys geriausi Lietuvos rankinio teisėjai.
Apie tai, kokią grėsmę pasaulio sportui ir visai planetai kelia klimato kaita, pateikiame faktus, kuriuos gali patvirtinti ir Lietuvos atletai, o apie pozityvumo galią kalba pozityvistų klubo pirmininkas Jeronimas Laucius.
Kolekcininkų dėmesiui – nauja lietuviška moneta, kuri turėjo būti pristatyta dar liepą, tačiau jos pasirodymas, kaip ir Tokijo olimpinės žaidynės, nukeltos į kitus metus.
Naujoje „Olimpinės panoramos“ rubrikoje „Skaitau, žiūriu, klausau“ – buriuotojos Viktorijos Andrulytės pasirinkimas.