logo
days
hours
mins
secs
Lyderystės projektas „NEW LEADERS“

„New Leaders“ projektas – Europos nevyriausybinių sporto organizacijų asociacijos garbės prezidentės, TOK kontinentinio apdovanojimo „Moterys ir sportas“ savininkės ir projekto autorės Birgittos Kervinen iš Suomijos iniciatyva, skatinanti sporto organizacijose atsiskleisti jaunuosius lyderius – vienodai abiejų lyčių atstovus. Šią naują ir unikalią lyderystės programą koordinavo Suomijos olimpinis komitetas, palaikė Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK) bei Europos olimpinių komitetų (EOK) asociacija. Projekto partneriui Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui (LTOK) suteikta garbė suorganizuoti pirmąjį projekto seminarą.

2019 m. sausio – gruodžio mėnesiais vykusio projekto mokymų programą sudarė 3 susitikimai skirtingose šalyse (Lietuvoje, Airijoje ir Azerbaidžane) bei baigiamoji konferencija Suomijoje. Tarp susitikimų dalyviai turėjo atlikti specialias užduotis ir veiklos planus.

Programoje dalyvavo 15 vyrų ir moterų iš Europos nacionalinių olimpinių komitetų, tarptautinių federacijų ir kitų sporto organizacijų. Projekte dalyvavo ir 2 dalyviai iš Lietuvos – Vilius Srėbalius (Klaipėdos Gintaro sporto centras) ir Laurynas Žibolis (Lietuvos futbolo federacija).

Daugiau informacijos: https://www.olympiakomitea.fi/briefly-in-english/new-leaders/