logo
days
hours
mins
secs
Sporto administravimo kursai treneriams

Mokymų tikslas – gilinti sporto trenerių žinias apie olimpinį judėjimą, jo vertybes, sportui iškylančius iššūkius ir sporto vadybą, taip pat – padėti sporto organizacijų treneriams kelti administravimo profesionalumą.

Mokymų tikslinė grupė – sporto organizacijų treneriai

Dalyviai – kasmet mokymuose gali dalyvauti 20 trenerių.

Sporto administravimo kursus treneriams organizuoja LTOK ir Olimpinis solidarumas.

Mokymuose siekiama pateikti pagrindinę informaciją apie LTOK veiklą, Lietuvos sporto sistemos pokyčių rezultatus ir ateities perspektyvas, pristatyti naujausią informaciją apie sporto organizacijų valdymą ir veiklos optimizavimą, sporto mediciną, rinktinių sudarymą ir olimpinę misiją; skatinti sporto trenerius kelti profesinę kvalifikaciją vadybos srityje, keistis turima patirtimi ir idėjomis, skatinant sporto sektoriaus plėtrą.

Kursai pradėti: 2017 m.

Dalyvių atsiliepimai: „Po šių seminarų ciklo pakeičiau savo požiūrį į sportininkus, į tai, kaip jie jaučiasi, ką galvoja. Iki tol per mažai galvojau apie tai, kad sportininkai yra kita pusė – su kuria reikia tartis, su kuria reikia planuoti, bendrauti, kurti bendrus planus. Nėra aš ir jie, esam mes.“ Vytautas Vaičikonis, Baidarių ir kanojų irklavimo treneris.