logo
days
hours
mins
secs
Sporto vadybos kursai pažengusiems

Sporto vadybos kursais pažengusiems siekiama paprastai ir praktiškai pristatyti dabartines vadybos žinias apie olimpinių sporto organizacijų veiklos organizavimą, strateginę, žmogiškųjų išteklių, finansų, rinkodaros vadybas ir sporto renginių organizavimą.

Mokymų tikslinė grupė – aukštesnes pareigas sporto federacijose, savivaldybių sporto padaliniuose, centruose, mokyklose ir sporto klubuose užimantys asmenys.

Dalyviai – kasmet mokymuose gali dalyvauti 20 asmenų.

Sporto vadybos kursus pažengusiems organizuoja LTOK ir Olimpinis solidarumas.

Mokymų metu profesionalūs lektoriai gerina kursų dalyvių kompetencijas ir vadybos įgūdžius, padeda sukurti sąlygas dalyvių organizacijos veiklos gerinimui. Dar vienas kursų tikslas – sukurti dalyvių tarpusavio mokymosi, bendravimo ir bendradarbiavimo tinklą.

Kursai pradėti: 2018 m.

Dalyvių atsiliepimai: „Šie kursai davė daug naudos, pradedant marketingu, baigiant strategine lyderyste, sporto projektų valdymu.“ Jūratė Pauliukaitienė, Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos direktorė.

„Negaliu pasakyti, kad tai buvo lengva kelionė. Nagrinėjome aktualias ir reikšmingas šiandienai, pokyčio laikotarpiui, temas, gavome sudėtingų namų darbų. Panaudosim absoliučiai viską, visa informacija labai aktuali.“ Dalia Venckevičienė, Jonavos kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotoja